Printed Materials

Number of items: 210

cca 1956 Chinoin ipari tervezési segédlet. Vegyipari tervezési segédletek. Összeállította: Stvertecsky György. Sokszorosított anyag. Sérült papír mappában.
13280.

1 000 HUF

1960 A Ludas Matyi című újság 49 db száma
13281.

2 000 HUF

13282.

3 000 HUF

1960 Népsport 22 lapszáma, benne a nyári olimpia híreivel is. Változó állapotban.
13283.

3 000 HUF

1963 Bp., Szőnyi István emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria katalógus
13284.

800 HUF

1963 Csehszlovákiai Sport teljes XI. évfolyama egybekötve, benne részletek Grosics Gyula: Így láttam a kapuból c. könyvéből. Viseltes félvászon kötésben, helyenként foltokkal, szakadásokkal
13285.

2 000 HUF

1963-1980 Vegyes űrhajózással kapcsolatos újsággyűjtemény, összesen 15 db, valamint 2 újságcikk, egy kivétellel Farkas Bertalanról, változó állapotban.
13286.

3 000 HUF

1964-1968 A 1968-as Népsport 18 lapszáma, és az 1964-es Népsport 1 lapszáma, bennük a nyári olimpiák híreivel is. Változó állapotban.
13287.

3 000 HUF

cca 1965 Az Artex külkereskedelmi vállalattól rendelhető különböző öltöztetett minőségi baba képes ismertető füzete, 25 színes lapon, tokban
13288.

3 400 HUF
9,21
10,63

1968 Foiles Bergére századik évfordulós képes programfüzete, Michel Gyarmathy (1908-1996) a Folies Bergére magyar származású művészeti igazgatójának, rendezőjének, jelmez- és díszlettervezőjének fotójával és aláírásával, korabeli reklámokkal. Francia, angol és német nyelven, kissé viseltes bársony borítóval.
13289.

10 000 HUF

cca 1967 "El a kezekkel Vietnámtól" - amerikaiak elleni röplap
13290.

1 000 HUF

cca 1970 6x5 db kitöltetlen szocreál oklevél: Kiváló dolgozó. stb
13291.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF