https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Flea Market
Number of items: 407
Auction is over! Item soon called at the auction hall
2245831
11695
393
0
1000
Flea Market
Artworks & Paper
1
Fa kupa, fa fedéllel, kopott, kissé dohos, m: 25 cm
Starting price:
1 000 HUF
2275711
11696
393
0
1000
Flea Market
Artworks & Paper
1
Virágmintás zománcozott réz tálka, az alján apró lepattanással, 14x14x4,5
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2294110
11697
393
0
3000
Flea Market
Artworks & Paper
1
Régi bőr borítású kalap tartó, kopott, sérült, megviselt állapotban, 40x38x28 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2293717
11698
393
0
1000
Flea Market
Artworks & Paper
1
Retró faragott, festett fadoboz, kis lepattanással, kopásnyomokkal, 21,5x11,5x5,5 cm,
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2293722
11699
393
0
1000
Flea Market
Artworks & Paper
1
Vegyes váza tétel, 4 db, 2 db porcelán, az egyik jelzett, a másik jelzetlen, 1 db üveg..stb, változó állapotban, közte kopott, 10 cm és 6 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2293135
11700
393
0
1000
Flea Market
Artworks & Paper
1
Virágmintás porcelán betétes réz tálka, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, d: 10 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2360941
11701
393
0
1800
Flea Market
Artworks & Paper
1
Sala-Med Adaptálható hasi sérvkötő és Uriel bokarögzítő. Eredeti leírásaikkal, újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2327500
11702
393
0
1800
Flea Market
Artworks & Paper
1
Baodingi golyók, 2 db, tokban, rossz zárral, kínai és angol nyelvű leírással, d: 6 cm
Starting price:
1 800 HUF
2327148
11703
393
0
1400
Flea Market
Artworks & Paper
1
2 db korsó, egyik fém fedéllel, másik festett, m: 10,5 cm, 16,5 cm
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2327468
11704
393
0
1000
Flea Market
Artworks & Paper
1
Csont és ásvány vázácska, lepattanásokkal, 2 db, m: 7 cm, 8 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2324081
11705
393
0
1000
Flea Market
Artworks & Paper
1
Huncut gyerek, plasztikus festett fa falikép, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, apró felületi sérülésekkel, 34x14 cm cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2360836
11706
393
0
4000
Flea Market
Artworks & Paper
1
Sommelier kellékek eredeti fadobozukban. Fémből készült bornyitó, sörnyitó, dugaszoló parafával és egy hőmérő.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment