Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 104

Hajós Géza 1944. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja" Zn emlékérem füllel (36mm) T:2
30763.

2 400 HUF

1945. "I.Országos Sport Kongresszus - 1945 Budapest Augusztus 18-19-20. " Br emlékplakett. Szign.: P.Bak (55x78mm) T:2
30764.

4 000 HUF

Reményi József (1887-1977) 1945. "Minden nemes tett dicsőség a hazának / Közalkalmazottak Sportegyesülete 1945" Br emlékérem (61mm) T:1-
30765.

3 800 HUF
10,30
11,88

30766.

1 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1948. "Mens sana in corpore sano (Ép testben ép lélek)" kétoldalas Ag díjérem mellszalagon "F.V.S.J."  gravírozással és "SGA" gyártói jelzéssel (12,72g/30mm) T:2,2- patina
30767.

2 600 HUF
7,05

Edvi Illés György (1911-1991) 1948. "Alapítva 1912-ben - Bajnoki érem - Újjáalakult 1948-ban - Bank Sportközpont" egyoldalas Br díjplakett, hátoldalán gravírozva (51x63mm) T:2
30768.

2 000 HUF

Edvi Illés György (1911-1991) 1948. "M.M.SZ.SZ. - Bankcsoportja - Bajnoki érem - Sporttitkárság" egyoldalas Br díjplakett, hátoldalán gravírozva (51x63mm) T:2
30769.

2 000 HUF

~1950. "Határőr Sportversenyek" kétoldalas Br díjérem (48mm) T:2
30770.

1 000 HUF

~1950. "Testnevelési és Sporthivatal - Eger" Br emlékérem zománcozott betéttel (29mm) T:2
30771.

1 000 HUF

Iván István (1905-1968) ~1950-1960. "Népért Szabadságért Haladásért / III.", a Magyar Szabadságharcos Szövetség Br lövész díjérme füllel (40,5mm) + "Magyar Szabadságharcos Szövetség II. Pártkongresszus tiszteletére" ezüstözött Br emlékérem mellszalag nélkül (40mm) T:1-,2
30772.

2 000 HUF

1965. "Vasas Turbo 1925-1965 / Kolozsi József" egyoldalas Br plakett (42x61mm) T:2,2-
30773.

1 000 HUF

Gáll Gyula (1939-) 1966. "VIII. Atlétikai Európabajnokság Budapest" aranyozott Ag díjérem nyakszalagon (~145g/0.925/70mm) T:2
30774.

32 000 HUF
86,72
100,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF