Books: Travelling, Local History

Number of items: 175

Kibédi népballadák. Gyűjtötte, bevezetővel és jegyzetekkel ellátta: Ráduly János. Bukarest, 1975., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15564.

1 000 HUF

15565.

1 000 HUF

Herkely Károly: A mezőkövesdi matyó nép élete. Reprint, Mezőkövesd, 1996, Mezőkövesd Város Önkormányzata. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15566.

2 400 HUF

Dr. Szendrei János: Miskolc város története és egyetemes helyirata. IV. köt.: Miskolc város története 1800-1900. Miskolc, 1911., Város Közönsége, 8+938+2 p. Későbbi átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel, egy-két kijáró és laza lappal, néhány javított lappal (7 lap), hiányzó képtáblákkal, ceruzás, tollas bejegyzésekkel.  "Tek. Koncsek Márton urnak Miskolcz. Szeretete jeléül névnapjára adja hálás keresztfia: Petró Sándor Tivadar. Miskolcz, 1911. nov. 10."  Feltehetőleg Petró Sándor Tivadar (1907-1976) későbbi neves miskolci műgyűjtő, orvos nevében, szülei által írt ajándékozási sorok.
15567.

6 000 HUF

15568.

4 400 HUF
11,92
13,75

15570.

4 000 HUF

Rábely Miklós: Egy rimaszombati polgár emlékezései. Gömör-Kishonti Téka 8. Rimaszombat, 2008., Gömör-Kishonti Téka. Kiadói papírkötés.
15571.

2 800 HUF

15572.

1 000 HUF

15573.

3 600 HUF
9,76
11,25

15574.

1 200 HUF

15575.

1 600 HUF

Szendrey István-Nyakas Miklós: Derecske története. Debrecen, 1980, Derecskei Nagyközségi Tanács.  Kiadói papírkötésben, a külső boríték kissé foltos, egyébként jó állapotban.
15578.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF