Chinaware / Porcelain Number of items: 196
2356030
11181
391
Aquincum porcelán ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
1 200 HUF
2363577
11182
391
Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, farkán lepattanással, 11x8,5cm
1 600 HUF
2356039
11183
391
Drasche porcelán halak, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 és 15 cm
2 000 HUF
2354414
11184
391
Drasche porcelán akt szobor. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 31 cm
8 000 HUF
2359871
11185
391
Drasche porcleán galambot etető lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 14 cm
4 000 HUF
2320246
11186
391
100
Kőbányai porcelán madárka. Jelzett, alján apró lepattanással. 21x19 cm 2363589
11187
391
Kispesti porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7cm
3 000 HUF
2364941
11188
391
Gránit halas étkészlethez 6 db lapos tányér, Mázas, jelzett, hibátlan. 23x29 cm
4 000 HUF
2356049
11189
391
Gránit porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedésekkel, m: 17 cm
1 000 HUF
2360142
11190
391
Régi Gránit kőporcelán falra is szerelhető sótartó edény fa tetővel. Matricás, jelzett, kopással. 15x16 cm
1 000 HUF
2359910
11191
391
1 600 HUF
2365248
11192
391
Jelzés nélkül: Vér - élet. Porcelán plakett. d: 10 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house