Flea Market Number of items: 594
2356115
11603
391
Flea Market
Alpakka fém asztalközéprész, kopott, az egyik lába ferde, m: 38 cm
1 000 HUF
2356077
11604
391
Flea Market
Egy régi íróasztal kellékei: hamutál, tintatartó, tapper, mind kopásnyomokkal, a hamutálon kisebb törés, sz: 18,5 és 17,5 cm, d: 9,5 cm
1 000 HUF
2356211
11605
391
Flea Market
Vintage fa pálinkás kínáló 6 db üveg pohárral, az egyiken csorbulás, d: 16 cm, m: 4 cm
1 000 HUF
2356517
11606
391
Flea Market
Tungsram 150 W infrarubin égő, használatlan; eredeti, sérült, hiányos kartondobozában
1 000 HUF
2364919
11607
391
Flea Market
Ovális alpakka tálca, peremén hólyagos díszítéssel, 37,5×23,5 cm
2 000 HUF
2365141
11608
391
Flea Market
Fa turistabot, botjelvényekkel (Miskolc, Veszprém, Esztergom, Balaton, stb.), jó állapotban, h: 90 cm
5 000 HUF
2363767
11609
391
28000
Flea Market
28 000 HUF
2363716
11610
391
Flea Market
Csepel réz iparművészeti tál, m: 9 cm
2 400 HUF
2363663
11611
391
Flea Market
5 db szaru díszkürt, h: 20,5 cm-től 24 cm-ig
2 400 HUF
2363447
11612
391
Flea Market
1l-es alumínium kanna, m: 18 cm + 5cl-es alumínium mérce, m: 6,5 c + 2l-es zománcozott tejeskanna fedővel, kopásokkal (Lampart jelzéssel az alján), m: 24,5 cm, 2dl-es zománcos nyeles mérőedény, kopásokkal (Budafok jelzéssel az alján), m: 26,5 cm
1 400 HUF
2363424
11613
391
Flea Market
Réz dísztárgy készlet: 1 db kiöntő forrasztás nyomával, alátét, tálca kis horpadással, 4 db kupicás pohár, m: 17 cm, 5,5 cm, d: 12 cm, 22 cm
2 000 HUF
2364000
11614
391
Flea Market
3x2 db klf. méretű műanyag szorító
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house