Number of items: 228
2351898
11255
390
Royal Kendall angol porcleán jóslásra használható csésze és alj. Matricás, jelzett, hibátlan. d (alj):15 cm
2 000 HUF
2351897
11256
390
4 db country stílusú angol porcelán tálka és edényke. Matricás, jelzett, hibátlanok d:14 cm, 16 cm + Davenport kávés csésze
2 000 HUF
2350803
11257
390
2 db porcelán ékszertartó dobozka. Rézben kézzel fetsettek, egyik Alt Wien jelzéssel, matricás, hibátlan. 8x8 cm, 6,5 cm
2 000 HUF
2350767
11258
390
Laveno porcelán Beatrice kézzel festett porcelán tálka. Jelzett, hibátlan. 8 cm
3 000 HUF
2344713
11259
390
Kahla porcelán kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 22x37x3,5 cm
1 000 HUF
2344821
11260
390
Porcelán tangóharmonikás és csörgődobos zenész pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m. 19 cm, h. 20 cm
2 800 HUF
2344694
11261
390
Unterweissbach porcelán tálka, aranyszínű-fekete dekorral, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm, d: 15,5 cm
2 000 HUF
2349050
11262
390
Porcelán vadászkulacs, matricás, jelzetlen, hibátlan, m: 20 cm
1 200 HUF
2349062
11263
390
4 db porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, egy lepattanással, egyik sérült, m: 11-13,5 cm
6 000 HUF
2349123
11264
390
Victoria Austria porcelán váza, matricás, jelzett, kis lepattanással, m: 29 cm
3 000 HUF
2349153
11265
390
Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, lepattanásokkal, m: 16 cm
6 000 HUF
2349145
11266
390
Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m