Photo Number of items: 475
2283780
12908
390
Photo
cca 1913-34 össz. 3 db portré felvétel különböző amerikai műtermekből: Női portré, Dr. Lux Studio Denver, "Paula 1923.III." aláírással és datálással, historizáló karton paszpartuban, kopott, 16,5x11,5 cm + Fiatal lány portréja, vintage fotólap, Nead Fursell (?) 1934 aláírással, hátoldalán ajándékozási sorokkal, 15x10 cm + Goldstein Géza portréja, vintage fotólap, hátoldali felirat szerint készült 1913-ban, New Yorkban, kopott, 8,5x13,5 cm
10 000 HUF
2283792
12909
390
Photo
cca 1950-60 Leichtner Erzsébet (1915-2007): 4 db felvétel népies iparművészeti dísztárgyakról, kerámiákról és egy textíliáról, mely mellett Hódmezővásárhely felirat szerepel. Jelzés nélküli vintage fotók, helyenként sarkaiban és szélein apró törésnyomokkal. Proveniencia: a művész hagyatékából. 13x18 cm.
10 000 HUF
2245510
12910
390
Photo
cca 1900 Családi kép, keményhátú fotó Brunhuber Géza budapesti műterméből, 22×13 cm
1 000 HUF
2319571
12911
390
Photo
cca 1970-85 Fotó tétel, össz. 35 db, enteriőrök, csoportportrék, életképek, többek közt egy Szigetújfalui bár enteriőrje Coca-Cola reklámmal és egy Szigetcsépi élelmiszer bolt belső tere..Többségében hátoldalán feliratozott vagy pecséttel jelzett vintage fotó, részben Simai István fotóriporter vagy Ráckeve és vidéke ÁFÉSZ pecsétjével. 13x18 cm
1 800 HUF
2352011
12912
390
Photo
1933-34 Veszprém, Piarista Gimnázium tabló. 24x16 cm
1 600 HUF
2350574
12913
390
Photo
cca 1900-1910 Úriember portréja, keményhátú fotó Auer Fivérek szegedi műterméből, 16x11 cm
2 000 HUF
2352205
12914
390
Photo
cca 1946 Szőlőpermetezés Dánszentmiklóson, 2 db fotó, hátoldalon feliratozva, 12,5×9 és 17×10,5 cm
4 000 HUF
2353239
12915
390
Photo
cca 1900 Két megviselt kabinetfotó férfiakról Koller K műterméből . 11x21 cm
1 200 HUF
2346291
12916
390
Photo
cca 1940 Vasutas bál Sass pecséttel jelzett fotó 18x17 cm
5 000 HUF
2245515
12917
390
Photo
cca 1910 Hölgy műtermi portréja, keményhátú fotó Schmidt Ede budapesti műterméből, 20×11 cm
1 000 HUF
2351202
12918
390
Photo
1936 Brünn (Brno), futballmeccs, hátoldalon feliratozott fotó, 17,5×12,5 cm
4 000 HUF
2348965
12919
390
3200
Photo
1987 Villamosok javításra várva, 30 db vintage NEGATÍV, 24x36 mm
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house