Number of items: 235

A százéves színésziskola. Írások és képek múltról és jelenről a  Színház- és Filmművészeti Főiskola Centenáriumára. Szerk.: Csillag Ilona. Bp., 1964, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+ Virág Gábor: A topolyai Járási Magyar Népszínház (1949-1959). Bp., 2011, Forum. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18003.

1 000 HUF

18004.

1 400 HUF

Búvár zsebkönyvek 22 kötete, és a Kolibri Könyvek 4 kötete, összesen 26 db. Egy ismétlődéssel. Bp.,1972-1989 ,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
18005.

5 000 HUF

Gunda Béla: A rostaforgató asszony. Bp., 1989, Múzsák. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
18006.

1 200 HUF

18007.

800 HUF

18008.

1 000 HUF

Püski Sándor: Könyves sors - magyar sors. Bp.,2002, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
18009.

1 000 HUF

18010.

800 HUF

Lao-ce tao te king. Fordította és az utószót írta Karátson Gábor. Hn., 1990, Cserépfalvi. Papírkötésben, szép állapotban.
18011.

2 000 HUF

Médium-Art. Válogatás a magyar experimentális költészetből. Szerk.: Fráter Zoltán- Petőcz András. AK füzetek 51. Pécs, 1990, Magvető. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban. Angol és magyar nyelven.
18012.

1 000 HUF

Székfoglalók 1995-1998. I-II. kötet.  Szerk.: Beck Mihály. Bp., 1999, MTA. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapszélek de egyébként jó állapotban; Emlékbeszédek 1998. Az MTAÍ elhunyt tagjai felett. Szerk.: Glatz Ferenc. Bp., 1999. MTA. Kiadói papírkötés,kissé foltos lapszélek de egyébként jó állapotban.
18013.

1 000 HUF

18014.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF