Books: History

Number of items: 158

Dr. Ferenczy Miklós: Emlékek a szabadságharcról. A szerző, Ferenczy Miklós (1931-2020) által aláírt és dátumozott! Tatabánya, 1978, Hazafias Népfront Komárom megyei Bizottsága. Készült 2000 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
15707.

1 600 HUF

Unger Mátyás-Szabolcs Ottó: Magyarország története. (Rövid áttekintés.) Bp.,1979., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés
15708.

1 200 HUF

Hermann Róbert: Óh, Szabadság, hadd nézzünk szemedbe! A rendi Magyarországtól a polgári Magyarországig. A reformkor, a forradalom, az emigráció és a kiegyezés korának dokumentumai és képei 1825-1894. Dobák Géza és Hermann Róbert magángyűjteményének kiállítása a Petőfi Irodalmi Múzeumban. Bp., 1998, Belváros-Lipótváros Önkormányzat. 70p. Kiadói papírkötés.
15709.

1 800 HUF

Bessenyei József: A héttorony foglya. Török Bálint. Labirintus. Bp.,1986,Helikon. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15710.

1 200 HUF

Ötven éve történt... Horthy István repülő főhadnagy tragikus halála. Szerk.: Antal László. Budapest, 1992, Auktor Könyvkiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben, kopottas állapotban.
15711.

3 000 HUF

Saly Elemér: Mozgó vesztőhely. Moszkva, 1945. Idegennyelvű. Kiadói papírkötésben sérült gerinccel
15712.

1 000 HUF

Varga Domokos: Emlékezzünk eleinkről. A magyarság rövid története. Bp.,1996,Nemzeti Tankönyvkiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15713.

1 000 HUF

Galeotto Marzio: Mátyás királynak kiváló, bölcs, tréfás mondásairól és tetteiről szóló könyv. Ford.: Kardos Tibor. Bp., 1977, Magyar Helikon. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15714.

800 HUF

15715.

1 000 HUF

15716.

800 HUF

Rákosi Viktor: Korhadt fakeresztek. Képek a magyar szabadságharcról. Ifjúsági kiadás. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval
15717.

1 800 HUF

Hampel József : A bronzkor emlékei Magyarhonban  1. rész. Képes atlasz.  Bp. 1886. Orsz. Rég. és Embertani Társ. 16 l. CCXXVII t. Három részben teljes! Aranyozott gerincű félvászon kötésben.
15718.

2 800 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF