Printed Materials Number of items: 349
2347500
13416
390
Printed Materials
1912-1947 Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: Közművelődési Színpad 2 száma (1. sz, 13 sz.): Vajda Marietta: Cifra Naca. Énekes játék 3 felvonásban, 1 változtatással. Nyíregyháza,1946, Tanügyi Könyvesbolt, 45+2 p. ; Vajda Marietta: Ki a legény a gáton? Kis katica babája. Két alkalmi gyermekjelenet. Nyíregyháza,1947, Tanügyi Könyvesbolt, 8 p. ; + Nagy József: Polgáriskolák 1910-11. évi tanulmányutjai. Bp., 1912, Stephaneum, 11 p.
3 000 HUF
2351285
13417
390
Printed Materials
1913. július, Századok Legendái, A lovas sport, 40p
10 000 HUF
2351302
13418
390
Printed Materials
1913. szeptember, Századok Legendái, A vadászat, 40p
18 000 HUF
2325545
13419
390
Printed Materials
A Katholikus Népszövetség naptára 1914-re. Bp., Stephaneum nyomda R.T. Katolikus Népszövetség, 1913. Nyolcadik Évfolyam. Kiadói félvászon kötésben, szakadozott kötéssel.
1 000 HUF
2328719
13420
390
Printed Materials
1914 Hadi kölcsön aláírási felhívás 4p.
2 400 HUF
2351842
13421
390
Printed Materials
1915 Vasárnapi könyv teljes évfolyam bekötve. Sok képpel a világháborúból, kissé sérült kötésben.
1 200 HUF
1914103
13422
390
Printed Materials
2123489
13423
390
Printed Materials
1916 Az új nyári időmérés történelmi emléklapja a világháború 2-ik esztendejéből, 1916 április 30-május1, sorszámozott 00834., Bp., Károlyi György, papír, REPRINT!, 17x26 cm
1 200 HUF
2346156
13424
390
Printed Materials
1917 Bp., A Debreczeni M. Kir. Tudományegyetem elhelyezése
5 000 HUF
2348068
13425
390
Printed Materials
Pesti Könyvnyomda Részvénytársaság ötvenéves fennállásának története. Bp., 1918. 36p. Képekkel ,Kiadói papírkötésben
3 000 HUF
2353235
13426
390
Printed Materials
1919 A románok által megszállt Budapesten osztott román propaganda szórólap Ácsorgó asszonyok. 2347840
13427
390
3800
Printed Materials
cca 1920-1940 Bécsi színházi és operajegy gyűjtemény, 311 db, bőr tokban
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house