Flea Market Number of items: 506
2348038
11638
390
Flea Market
Japán fekete lakkfa tálca, kézzel festett madár ás virág dekorral, éleinél apró sérülésekkel, 25×19 cm + Lakkfa-gyöngyház hamutál, peremén kézzel festett virág dekorral, d. 9 cm, m: 2 cm
2 000 HUF
2348425
11639
390
Flea Market
Asztali fa tükör, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
2 400 HUF
2322447
11640
390
Flea Market
Sztetoszkópos vérnyomásmérő, orosz ny. leírással, eredeti tokjában
2 000 HUF
2349635
11641
390
Flea Market
Réz gyufatartó, márvány talapzattal, 4 db réz lábbal, kopásnyomokkal, márvány egyik sarkában és élénél sérült, jelzés nélkül, m: 13,5 cm
3 000 HUF
2349535
11642
390
Flea Market
cca 1920-40 Corona amerikai hordozható írógép kissé kopott állapotban, angol billentyűzettel, eredeti, kopott tokkal, 30x33,5x12 cm / Corona US-typewriter, with some minor wear, in original case, 30x33,5x12 cm
6 000 HUF
2025742
11643
390
Flea Market
Alumínium - üveg gyertyatartó, 3 gyertyának, h: 20,5 cm
1 200 HUF
2345139
11644
390
Flea Market
Vaddisznó agyar trófea, falra akasztható, 22x14 cm
3 600 HUF
2345155
11645
390
Flea Market
Vaddisznó agyar trófea, Börzsöny 1967 felirattal, sérült, falra akasztható, 22x14 cm
2 000 HUF
2345158
11646
390
Flea Market
Vaddisznó agyar trófea, Baranya felirattal, sérült, falra akasztható, 21x14 cm
1 600 HUF
2345203
11647
390
Flea Market
Őz trófea, Szeged felirattal, fa alapon, falra akasztható, h: 35 cm
3 000 HUF
2345247
11648
390
Flea Market
Hegyi kecske trófea, fa alapon, falra akasztható, 16x19 cm
3 000 HUF
2345208
11649
390
Flea Market
Őz trófea, Győr 1972 felirattal, fa alapon, falra akasztható, h: 31,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house