Flea Market

Number of items: 506

Japán fekete lakkfa tálca, kézzel festett madár ás virág dekorral, éleinél apró sérülésekkel, 25×19 cm + Lakkfa-gyöngyház hamutál, peremén kézzel festett virág dekorral, d. 9 cm, m: 2 cm
11638.

2 000 HUF

Asztali fa tükör, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal,  m: 27 cm
11639.

2 400 HUF

Sztetoszkópos vérnyomásmérő, orosz ny. leírással, eredeti tokjában
11640.

2 000 HUF

Réz gyufatartó, márvány talapzattal, 4 db réz lábbal, kopásnyomokkal, márvány egyik sarkában és élénél sérült, jelzés nélkül, m: 13,5 cm
11641.

3 000 HUF

cca 1920-40 Corona amerikai hordozható írógép kissé kopott állapotban, angol billentyűzettel, eredeti, kopott tokkal, 30x33,5x12 cm / Corona US-typewriter, with some minor wear, in original case, 30x33,5x12 cm
11642.

6 000 HUF

Alumínium - üveg gyertyatartó, 3 gyertyának, h: 20,5 cm
11643.

1 200 HUF

Vaddisznó agyar trófea, falra akasztható, 22x14 cm
11644.

3 600 HUF
9,76
11,25

Vaddisznó agyar trófea, Börzsöny 1967 felirattal, sérült, falra akasztható, 22x14 cm
11645.

2 000 HUF

Vaddisznó agyar trófea, Baranya felirattal, sérült, falra akasztható, 21x14 cm
11646.

1 600 HUF

Őz trófea, Szeged felirattal, fa alapon, falra akasztható, h: 35 cm
11647.

3 000 HUF

Hegyi kecske trófea, fa alapon, falra akasztható, 16x19 cm
11648.

3 000 HUF

Őz trófea, Győr 1972 felirattal, fa alapon, falra akasztható, h: 31,5 cm
11649.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF