Flea Market Number of items: 506
2348495
11746
390
Flea Market
5 darabos kerámia fűszertartó készlet fonott kosárban, jó állapotban, 31x19 cm
1 200 HUF
2348524
11747
390
Flea Market
Kis üvegpohár fém tartóban, hozzá való fém szűrővel, foltokkal, m: 8 cm és 6 cm
1 200 HUF
2348518
11748
390
Flea Market
Retró dió- és mandulaaprító + habverő, kopásnyomokkal, az aprító az eredeti dobozában, 24x9x7 cm és h: 26 cm
1 000 HUF
2348546
11749
390
Flea Market
Régi fém késbak, kopott, 19,5x9,5 cm
1 000 HUF
2348558
11750
390
Flea Market
Ovális fali tükör, festett kerámia kerettel, hátulján felirattal, Tihany jelzéssel, h: 28 cm
1 200 HUF
2348587
11751
390
Flea Market
2 db régi szivaros fadoboz, az egyik alja törött, 23x13,5 cm és 25x14 cm
1 400 HUF
2348604
11752
390
Flea Market
Kovácsoltvas gyertyatartó, kopásnyomokkal + 10 db monarchiás krajcáros ezüstpénz gombbá átalakítva, m: 18 cm
2 000 HUF
2348631
11753
390
Flea Market
Régi fa varróládika, kopott, benne kb. 500 db gomb, cérnák, olló, fém gyűszű + Boldog karácsonyt! feliratú fém korong a Halászbástya képével, kilyukasztva
1 400 HUF
2348651
11754
390
Flea Market
3 db különböző méretű égetett korsó, köztük jelzett is, az egyik füle letört, csorbulásokkal, 22,5, 24 és 29 cm
3 000 HUF
2348667
11755
390
Flea Market
Granit jelzésű fehér korsó, "J. Zwack & Co. Budapest Hungary" felirattal, a füle letört, m: 21 cm
2 000 HUF
2348692
11756
390
Flea Market
2 db fa merőkanál + fa menetes szár, kopottak, h: 39, 25 és 19 cm
1 800 HUF
2348704
11757
390
Flea Market
1940 körüli kerékpár kormány fa markolattal, rozsdás, kopott, 22,5x60 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house