https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 328
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2319931
18557
389
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben.Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova. Kiadói egészvászon-kötés, első lapja kijár. Gerincétől részben elvált lapokkal.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2300184
18558
389
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés. Némileg megviselt állapotban, intézményi bélyegzővel.
Starting price:
1 000 HUF
2321049
18559
389
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Wass Albert: Jönnek! Adjátok vissza a hegyeimet! Pomáz, 2002, Kráter. Két regény egy kötetben. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2321026
18560
389
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Haimann György: A könyv műhelyében. Bp., 1979, Szépirodalmi. Egészvászon-kötés, jó állapotban.
The item is not available
2321086
18561
389
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Flamand kalendárium. Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium c. kísérőtanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott velúr-, és kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
2319155
18562
389
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Németh László: Széchenyi. Dráma négy felvonásban. Bp., 1946, Misztótfalusi (Németh László Színháza 1.). Papírkötésben. Intézményi bélyegzővel.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2320809
18563
389
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gáspárné Bartha Sarolta: Tegnaptól holnapig. Kirakójáték-Fényképalbum.Kiadó a szerző és a Miskolci Kulturális Menedzser Iroda. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2318963
18564
389
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bernard Shaw: Politikai ábécé. Fordította: Gombos László: Bp., 1947, Dante. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2319742
18565
389
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos Kiadása. Haranghy Jenő illusztrációival. Kiadói félvászon-kötés, kopott állapotban, lapjai néhol foltosak.
Starting price:
1 400 HUF
2195836
18566
389
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pest-Budai Múzsa. Szerk.: Trencsényi-Waldapfel Imre. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva. Bp., 1942, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, hiányzó elülső szennylappal, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
2201208
18567
389
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Reprint, Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban. Jó állapotban.
Starting price:
4 000 HUF
2195077
18568
389
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pintér György: Gyakorlati üzemadminisztráció. II. bővített kiadás. Névbejegyzéssel. Bp., 1926, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment