Flea Market Number of items: 527
2274683
11591
388
Flea Market
TV-shop aprító, eredeti dobozában, jó állapotban
1 000 HUF
2296519
11592
388
Flea Market
Smoothie maker - gyümölcsdaráló, turmixgép új állapotban, eredeti dobozában, leírással
3 000 HUF
2293442
11593
388
Flea Market
Iparművész fa és bőr asztali kínáló tálca füllel, 6 db metszett üveg pohárral, egyik pohár pótolt, apró kopásnyomokkal, pohár m: 7 cm, kínáló d: 22,5 cm, m: 19 cm
1 200 HUF
2324860
11594
388
Flea Market
Távol-keleti stílusú selyem gobelin kép. Jelzés nélkül. Sérült, jobb felén kisebb szakadásokkal. Sérült üvegezett keretben. 59x46 cm
8 000 HUF
2324760
11595
388
Flea Market
Régi alpakka kávéházi tálca, jelzett (Hacker Mór Budapest), kopott, 26,5x21,5 cm
2 800 HUF
2331969
11596
388
Flea Market
Intarziás fa fali szekrényke 22x40 cm
5 000 HUF
2331932
11597
388
Flea Market
Vaddisznó agyar trófea falra akasztható, , d: 17 cm
3 600 HUF
2331926
11598
388
Flea Market
Régi réz súlykészlet 2 db fa tartóban hiányos 15 cm
2 000 HUF
2331917
11599
388
Flea Market
Régi réz súlykészlet fa tartóban 15 cm
2 800 HUF
2331912
11600
388
Flea Market
Nagy méretű régi asztali mérleg. Öntöttvas súlyokkal 34x40 cm
7 000 HUF
2325843
11601
388
Flea Market
Retro vintage magas szárú, gumitalpú vászon Tisza cipő, méret: 300 (kb. 46-os méretnek felel meg), eredeti dobozában, használatlan, jó állapotban
2 000 HUF
2332164
11602
388
Flea Market
Régi tekerős fa kávédaráló 24 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house