Flea Market

Number of items: 527

TV-shop aprító, eredeti dobozában, jó állapotban
11591.

1 000 HUF

Smoothie maker - gyümölcsdaráló, turmixgép új állapotban, eredeti dobozában, leírással
11592.

3 000 HUF

Iparművész fa és bőr asztali kínáló tálca füllel, 6 db metszett üveg pohárral, egyik pohár pótolt, apró kopásnyomokkal, pohár m: 7 cm, kínáló d: 22,5 cm, m: 19 cm
11593.

1 200 HUF

Távol-keleti stílusú selyem gobelin kép. Jelzés nélkül. Sérült, jobb felén kisebb szakadásokkal. Sérült üvegezett keretben. 59x46 cm
11594.

8 000 HUF

Régi alpakka kávéházi tálca, jelzett (Hacker Mór Budapest), kopott, 26,5x21,5 cm
11595.

2 800 HUF

Intarziás fa fali szekrényke 22x40 cm
11596.

5 000 HUF

Vaddisznó agyar trófea falra akasztható, , d: 17 cm
11597.

3 600 HUF
9,76
11,25

Régi réz súlykészlet 2 db  fa tartóban hiányos 15 cm
11598.

2 000 HUF

Régi réz súlykészlet fa tartóban 15 cm
11599.

2 800 HUF

Nagy méretű régi asztali mérleg. Öntöttvas súlyokkal 34x40 cm
11600.

7 000 HUF
18,97
21,88

Retro vintage magas szárú, gumitalpú vászon Tisza cipő, méret: 300 (kb. 46-os méretnek felel meg), eredeti dobozában, használatlan, jó állapotban
11601.

2 000 HUF
29

Régi tekerős fa kávédaráló 24 cm
11602.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF