Chinaware / Porcelain Number of items: 245
2159901
11238
387
1 800 HUF
2240378
11239
387
Mikasa Japán mokkás készlet hiányosan. Matricás, jelzett, hibátlan.
3 000 HUF
2195039
11240
387
18 000 HUF
2279586
11241
387
14000
Szecessziós Victoria porcelán váza szántó lovas jelzett képpel (Harrowing) jelzett, részben kézzel festett, apró lepattanásokkal. m: 39 cm
14 000 HUF
2321796
11242
387
Porcelán oroszlán, kézzel festett, formaszámmal jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 22,5 cm, m: 12,5 cm
4 000 HUF
2315725
11243
387
Porcelán parfümös üveg, kézzel aranyozott, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 12 cm
1 400 HUF
2258316
11244
387
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: "A részeges", festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan 17x21 cm
8 000 HUF
2318716
11245
387
1 800 HUF
2318724
11246
387
4 000 HUF
2318734
11247
387
Vcitoria Austria "Budapest" porcelán kiöntő, jelzett, sérült, kopásnyomokkal, m: 12 cm
5 000 HUF
2318737
11248
387
Rosenthal virágmintás porcelán mokkás csésze, csészealjjal, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal
2 000 HUF
2317042
11249
387
Villeroy & Boch porcelán lapos tányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 23,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house