Art-ceramics Number of items: 66
2320647
11037
387
Art-ceramics
Rahmer kerámia cipészfiú. Jelzett, máz kopással 25 cm
5 000 HUF
2320180
11038
387
Art-ceramics
2 db korsó egyik angyalos magyar címerrel és fantázia nemesi címerrel. Fém fedéllel. m: 26 cm + Vasmunkásokat és napszámosokat ábrázoló kerámia korsó 19 cm
1 000 HUF
2322251
11039
387
Art-ceramics
Karcagi miska kancsó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 26,5 cm
3 000 HUF
2316624
11040
387
Art-ceramics
Gránit kerámia Zwack butéla, dombornyomott felirattal. Jelzett, hibátlan m: 24,5 cm
3 000 HUF
2319117
11041
387
Art-ceramics
Asszony tálcával, kerámia figura, festett, mázas, jelzett, kopásokkal, m: 18 cm
8 000 HUF
2319130
11042
387
Art-ceramics
Pázmány jelzésű virágos kerámia dísztányér, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedésekkel, d: 23,5 cm
3 000 HUF
2321408
11043
387
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, 32×15 cm
1 000 HUF
2321265
11044
387
Art-ceramics
Mickey egér kerámia figura, jelzett, lepattanásokkal, kopásnyomokkal, m: 10 cm 2321230
11045
387
Art-ceramics
Iparművész kerámia róka, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
1 400 HUF
2185912
11046
387
Art-ceramics
Jelzés nélkül kerámia készlet tálak: d: 26 cm, d: 18 cm, Váza 26 cm
1 200 HUF
2316850
11047
387
Art-ceramics
Kerámia ikon. Mázas terrakotta. 15x19 cm
2 000 HUF
2316847
11048
387
Art-ceramics
15 db kerámia falikép, plakett vegyesen
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house