Number of items: 291

10127.

12 000 HUF

Jurida Károly (1935-2009): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10128.

10 000 HUF

Kádár Katalin (1951): Varázslatok IV., 1986. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban. 25×35 cm
10129.

8 000 HUF

Kádas István (1941- ): Kecskemét belváros, rézkarc, papír, jelzett, 32×42 cm Hajtásnyommal.
10130.

6 000 HUF

10131.

6 000 HUF

Katymári Krizsán Antal (1916-?): Balatoni horgászok. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal Kissé deformált farostlezzel. Fa keretben. 48x65 cm.
10132.

5 000 HUF

Kazinczy János Antal (1914-2008): Színes csendélet, 1957. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 80×60 cm. Kazinczy 1957-ben külföldre emigrált, ezért a művei rendkívül ritkák Magyarországon!
10133.

80 000 HUF
216,80
250,00

10134.

24 000 HUF
65,04
75,00

Király Sándor (1932-1998): Áttetszőség, 1989. Szitanyomat, papír, jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. 40×40 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 15. o Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10136.

12 000 HUF

Kliené Róna Klára (1901-1987): Virágos kert lánnyal. Olaj, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 31×41,5 cm
10137.

28 000 HUF
75,88
87,50

Koczor Sándor(1928-1982): Balaton - porcelánterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 21×9 cm
10138.

2 800 HUF

Kolosváry Bálint (1928-): Smaragd hold, 1994. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a festőművész címkéjén  feliratozott. Üvegezett keretben. 12,5x25 cm
10139.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF