Paintings and graphics Number of items: 291
2124151
10127
387
12 000 HUF
2296597
10128
387
Jurida Károly (1935-2009): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10 000 HUF
2323390
10129
387
Kádár Katalin (1951): Varázslatok IV., 1986. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban. 25×35 cm
8 000 HUF
2296606
10130
387
Kádas István (1941- ): Kecskemét belváros, rézkarc, papír, jelzett, 32×42 cm Hajtásnyommal.
6 000 HUF
2100550
10131
387
6 000 HUF
2321545
10132
387
Katymári Krizsán Antal (1916-?): Balatoni horgászok. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal Kissé deformált farostlezzel. Fa keretben. 48x65 cm.
5 000 HUF
2287462
10133
387
80000
Kazinczy János Antal (1914-2008): Színes csendélet, 1957. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 80×60 cm. Kazinczy 1957-ben külföldre emigrált, ezért a művei rendkívül ritkák Magyarországon!
80 000 HUF
2198815
10134
387
24000
24 000 HUF
2318291
10136
387
Király Sándor (1932-1998): Áttetszőség, 1989. Szitanyomat, papír, jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. 40×40 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 15. o Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
12 000 HUF
2287294
10137
387
28000
Kliené Róna Klára (1901-1987): Virágos kert lánnyal. Olaj, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 31×41,5 cm
28 000 HUF
2317715
10138
387
Koczor Sándor(1928-1982): Balaton - porcelánterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 21×9 cm
2 800 HUF
2316189
10139
387
Kolosváry Bálint (1928-): Smaragd hold, 1994. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a festőművész címkéjén feliratozott. Üvegezett keretben. 12,5x25 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house