Books: Other rarities Number of items: 270
2299015
17497
387
Fekete István: Kele. Bp., 1961, Magvető. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval. Kopott szakadt védőborítóval, helyenként foltos lapokkal, de egyébként jó állapotban.
1 200 HUF
2317761
17498
387
Fekete István: Lutra. Bp., 1965, Móra Ferenc. Kiadói félvászon kötésben, kiadói kopottas papír kötésben.
1 200 HUF
2317754
17499
387
Fekete István: Derengő hajnal. Bp., 1989, Fortuna. Kiadói kartonált kötésben.
1 200 HUF
2317764
17500
387
Fekete István: Bogáncs. Bp., 1978, Móra Ferenc. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben.
1 200 HUF
2317756
17501
387
Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1968, Móra Ferenc könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír kötésben.
1 200 HUF
2317767
17502
387
Fekete István: Hú. Bp., 1971, Móra Ferenc. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír kötésben, ajándékozási sorokkal.
1 200 HUF
2317757
17503
387
Fekete István: Ballagó idő. Bp., 1974, Móra Ferenc. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kopottas papír kötésben.
1 200 HUF
2312991
17504
387
Fekete István: Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Bp., 1973, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
2323609
17505
387
Fekete István 2 műve: Vuk. Balogh Péter illusztrációival. Bp.,2017,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.; Tarka rét. Elbeszélések és versek. Első kiadás! Bp., 1973, Móra Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés
1 400 HUF
2322110
17506
387
Goldsmith, Oliver: A vékfildi lelkész. Elbeszélés angolból. I-II. köt. Az I. kötet negyedik kiadás. II. kötet harmadik kiadás. Vasárnapi Könyvtár. III./6-7. Bp., 1891-1878, Franklin, 111; 108+4 p. Szövegközti és egészoldalas fametszetes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, az egyik borítón és gerincen kis hiánnyal.+ Jósika Miklós: Elbeszélések. Vasárnapi Könyvtár. III./9. Bp.,1882, Franklin, 93 p. Szövegközti és egészoldalas fametszetes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2322058
17507
387
[Daniel Defoe]: Robinson Crusoe élete és kalandjai. I-III. kötet. Vasárnapi Könyvtár. III. évf. 2-4. Bp., 1893, Franklin, 301 p.Hatodik kiadás. Szövegközti és egészoldalas fametszetes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, egy gerincen kis szakadással.
1 000 HUF
2322051
17508
387
Jókai Mór: Regék. Vasárnapi Könyvtár. III. évf. 1. Bp., 1892, Franklin, 109+2 p. Ötödik kiadás. Szövegközti és egészoldalas fametszetes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house