Books: Other rarities Number of items: 270
2315620
17605
387
Kaczvinszky József: Kelet világossága I. Bevezetés a Yogába. Nyíregyháza, 1994, Kötet kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2319888
17606
387
Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve Bp., é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Csak első kötet.
1 200 HUF
2320656
17607
387
Hattinger Gábor (szerk.): Ég és föld között - Tisztelet Andy Warholnak (Versantológia). Bp., 1997, Etnikum. Bolyki Lajos, Fuhl Imre, Kormos Sándor stb. verseivel. Fekete-fehér grafikákkal illusztrált. Kiadói papírkötés
1 600 HUF
2319155
17608
387
1 600 HUF
2320669
17609
387
Reményik Sándor: Álomhalász. Húsz verse. Szilágyi N. Zuzsa válogatásában. Kolozsvár, 1998, Polis. Simon Györgyi illusztrációival. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2320809
17610
387
1 000 HUF
2318963
17611
387
1 000 HUF
2319742
17612
387
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos Kiadása. Haranghy Jenő illusztrációival. Kiadói félvászon-kötés, kopott állapotban, lapjai néhol foltosak.
1 400 HUF
2319559
17613
387
Kner Izidor: Aforizmái. Vadász Miklós rajzaival.Gyoma, 1882 + 128, Szerző kiadása. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Vadász Miklós rajzaival illusztrált.
2 400 HUF
2318868
17614
387
Szerk.: Tóth Dezső és Vargha Kálmán. Babits-Juhász-Kosztolányi levelezése. Budapest, 1959, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés. Kissé megfakult állapotban.
1 000 HUF
2320164
17615
387
Sámándobok, szóljatok. Szibéria őslakosságának népköltészete. Fordította: Bede Anna. Bp., 1974 Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2315770
17616
387
Kemény György: Ha én egyszer kinyitom a számat... (Pletykakönyv.) hn.,én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house