https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: History Number of items: 148
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2313488
15742
386
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Tencsényi Waldapfel Imre: Görög regék Bp., 1976. Móra + Görög hétköznapok, Bp., é.n. Balassi.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2313489
15743
386
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
A régi Róma napjai, Bp., 1998. Balassi. + Trencsényi Waldapfel Imre: Római regék és mondák. Bp., 1961. Móra
Starting price:
1 000 HUF
2313912
15744
386
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Kiszely Gábor: Állambiztonság 1956-1990. Bp., 2001, Korona Kiadó. 430p. Kiadói kartonált papírkötésben.
Starting price:
1 000 HUF
2208376
15745
386
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Nehézsorsúak. Magyarok szovjet rabszolgaságban. Gulag-túlélők vallomásai. Sára Sándor dokumentumfilmje a tanulmányokkal. Veszprém, 2006, Új Horizont. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2161902
15746
386
0
800
Books: History
Artworks & Paper
1
Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp., 1986, Kossuth. Kiadói kemény papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
2307038
15747
386
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Bajcsy-Zsilinszky Endre: Mátyás Király. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
Starting price:
1 000 HUF
2308908
15748
386
0
1200
Books: History
Artworks & Paper
1
Gesta Romanorum. Fordította: Haller János. Régi Magyar Könyvtár. Szerkeszti: Heinrich Gusztáv. Bp., 1900, Franklin. Kiadói félvászon kötés.
Starting price:
1 200 HUF
2307797
15749
386
0
1400
Books: History
Artworks & Paper
1
Hegedüs Lóránt: Széchenyi István regénye és éjszakája. Bp., 1941, Athenaeum, 1 t. +304 +2 p. Második, javított kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2312273
15750
386
0
1200
Books: History
Artworks & Paper
1
Dr. Bartha József: A magyar művelődés története. Pozsony-Budapest, 1901, Stampfel Károly kiadása. Kiadói papír kötésben, kis szakadással, borítón bejegyzéssel, festett lapélekkel.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2312448
15751
386
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Történelmi arcképcsarnok az ifjúság és a nép számára. Bp.,1909, Dolinay Gyula Hírlap-és Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, gerincén sérüléssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2270694
15752
386
0
800
Books: History
Artworks & Paper
1
Kaari Utrio: Éva lányai, Az európai nő története, 1989, Corvina Kiadó, Fekete-fehér fotókkal illusztrált, Kiadói papírkötés, szép állapotban
The item is not available
2240635
15753
386
0
2400
Books: History
Artworks & Paper
1
A XX. század ujjlenyomata. Az ötletet adta, a tárgyakból válogatott és az előszót írta Gerő András. Bp., 2001, Városháza. dr. Schiffer János által aláírt! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment