Art-ceramics
Number of items: 72
2303414
11070
385
Art-ceramics
Hertwig kerámia táncosnő, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm
9 000 HUF
2303706
11071
385
Art-ceramics
Caladas Portugal kézzel festett, plasztikus kerámia fali tál, kis lepattanásokkal, d: 32 cm
8 000 HUF
2303772
11072
385
Art-ceramics
Kínai mázas kerámia figura, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 29 cm
9 000 HUF
2303777
11073
385
Art-ceramics
Holland kézzel festett virágmintás kerámia tál, kis kopásnyomokkal, d: 38 cm
8 000 HUF
2216926
11074
385
3200
Art-ceramics
Kerámia korsó belül türkiz mázzal, lepattanásokkal, repedéssel, m: 27 cm
3 200 HUF
2215254
11075
385
3200
Art-ceramics
Kézzel festett figurális kerámia pálinkatartásra alkalmas alak, 6 db pálinkás pohárral, lepattanással, kopásokkal, alak: 29 cm, pohár: 5 cm
3 200 HUF
2159021
11076
385
Art-ceramics
Ló figura. Mázas kerámia. Kis kopással. Jelzés nélkül 22 cm
1 200 HUF
2209532
11077
385
Art-ceramics
Kerámia pálinkás készlet, 1 db kiöntő + 6 db pohár, jelzett, kis kopásnyomokkal
2277547
11078
385
Art-ceramics
Turbékoló kerámia galambpár váza, festett, mázas, jelzésekkel, kis kopásokkal, m: 18 cm, 20 cm
1 200 HUF
2195794
11079
385
Art-ceramics
Mozart büszt, mázas kerámia, jelzett, máz hibákkal, m: 18 cm
2 000 HUF
2186028
11080
385
6500
Art-ceramics
XIX. sz. vége. Csörgő korsó, vizes korso. Mázas cserép. sérülésekkel. 29 cm
6 500 HUF
2297668
11081
385
Art-ceramics
Gránit 6 személyes, tulipán mintás kévés készlet. Mázas kerámia, apró hibákkal
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m