Jewellery

Number of items: 241

Ezüst (Ag.) cukorcsipesz, jelzett, végén monogrammal gravírozott, kissé kopott, h:12,5 cm, nettó:49 g
19216.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) cigaretta tárca. Jelzett. I. világháborús katona tiszt emlék gravírozásával legényének m kis horpadással 71 g, 8x7,5 cm
19217.

10 000 HUF
10

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, keresztes függővel, jelzett, h: 40 cm, 3×2 cm, nettó: 5,4 g
19218.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) virágmintás nyaklánc, jelzett, h: 49,5 cm, nettó: 10,8 g
19219.

3 400 HUF
9,21
10,63
9

Ezüst(Ag) fantáziamintás áttört karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 6,1 g
19220.

1 800 HUF
16

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, angyal medállal, jelzett, h: 45 cm, 2,5×1,8 cm, bruttó: 8,1 g
19221.

2 400 HUF

Ezüst(Ag) négyszálas fonott karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 4,6 g
19222.

1 600 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, piros köves függővel, jelzett, h: 50 cm, 0,7×1,8 cm, bruttó: 6,2 g
19223.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, mozgó krokodil függővel, jelzett, h: 56 cm, 3,7×1 cm, nettó: 8 g
19224.

2 800 HUF

Ezüst (Ag) színházi táska, bőr béléssel, jelzett, 18×14 cm, bruttó: 221 g
19225.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) rózsás tortalapát, jelzett, h: 20 cm, nettó: 48,38 g
19226.

7 500 HUF
20,33
23,44
11

19227.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF