https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 313
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1907000
18585
385
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Turcsányi Ervin: Az ördög apostolai. Három kisregény. hn.,2000, kn. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1907035
18586
385
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Szerzői kiadás. Bp.,1986, Sylvester J. Nyomda. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1904618
18587
385
0
3600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Az Érdekes Újság Dekameronja. IX. A Bíró Mihály munkája. Bp.,é.n.,Légrády-Testvérek, 311 p.+13 t. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1905801
18588
385
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Radnai Béla: Az egységes magyar gyorsírás tankönyve. 1. rész: Fogalmazási gyorsírás. Bp., 1932, Gyorsírástudomány. Sérült, későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1904424
18589
385
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Ajándék 2. szám: Tersánszky Jenő: Mike Pál emlékei. Edgar Wallace: A hatalom könyve. Fordította: Turchányi Tihamér. A borító Pólya Tibor munkája. Bp.,é.n. (cca 192?),Athenaeum, 95+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, a hátsó borítója hiányzik, az elülső borító hiányos, szakadt.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1905117
18590
385
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szabó György: Játék és igazság. Bp., 1964, Magvető. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel, kis hiánnyal a gerincen. A szerző által dedikált.
Starting price:
1 000 HUF
1906733
18591
385
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Egerszegi Ferenc: A pálya szélén. Válogatott versek. Veszprém, 2001, OOK-Press Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1904989
18592
385
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A Literatura Almanach 1929. Bp.,1929, Lantos Rt., 126+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1893455
18594
385
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szász Károly: A világirodalom nagy époszai I-II. kötet. Szász Károly művei Centenáriumi kiadás. Bp.,[1929], Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a. II. kötet gerince kopottas, jó állapotban. 1891058
18595
385
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dr. Huszti József: Latin chrestomathia. A gimnáziumok és leánygimnáziumok V-VIII. osztálya számára. Bp., 1940, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1892181
18598
385
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Lévay Botondné - Haiman György: A Kner-nyomda, kiadványainak tükrében 1882-1944 I. kötet Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
1892127
18599
385
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment