https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 313
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2262679
17648
385
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalások. Ford.: Révay József. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2253687
17649
385
0
2400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szabó Miklós: Polgári repülőbalesetek és katasztrófák fekete könyve. 1990-2002. Tények, adatok, információk a jelentősebb légi szerencsétlenségekről. 1990-2002. Bp., 2002, Syca. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2263106
17650
385
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Telefonhírmondó. Összeáll. és szerk.: Gábor Luca. Bp., 1993, Magyar Rádió. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
1 000 HUF
2222607
17651
385
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bacskai Sándor: Az első nap. Emlékképek az ortodox zsidóságról. H.n., 2004, Múlt és jövő. Kiadói papír borításban.
Starting price:
1 000 HUF
2229722
17652
385
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mezey László: Deákság és Európa. Irodalmi műveltségünk alapvetésének vázlata. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
2254145
17653
385
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Domokos Lajos: A lovaglás alapjai. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2281023
17654
385
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Petru Dumitriu: Farkasvadászat. Bp.,1950., Szikra. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az utolsó lapon és a hátsó kötéstábla belsején ceruzás firkával, volt könyvtári példány.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2306295
17655
385
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Molnár Ákos: Végre egy jó házasság Pantheon Irodalmi Intézet, Budapest, é. n., 238 p., a bortító Kassák Lajos (?) avantgarde műve, I. kiadás, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
Starting price:
1 000 HUF
2280670
17656
385
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dosztojevszkij: Három orosz fiú története. Átdolgozta: Miller Oreszt. Ford.: Faludi Iván. Bp., én.,Világirodalom. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2262485
17657
385
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gárdonyi Géza: Fehér Anna. Második kiadás. Bp., é.n., Dick Manó. Kiadói félvászon kötésben, számozott példány (0012).
Starting price:
1 000 HUF
2238067
17658
385
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Václáv Havel: Távkihallgatás. Tiltakozás. Ford. és a jegyzeteket írta: Varga György. Bp., 1989., Interart. Kiadói papírkötés.
The item is not available
2219516
17659
385
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Móra Ferenc: Címtelen könyv. Versek. Közzéteszi Lengyel András. Bp.-Szeged, 2014., Wesley János-Móra Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment