Flea Market
Number of items: 549
2306283
12136
385
Flea Market
Fali fém korpusz, fa feszületen, bal kéz laza, csavar hiányzik, 27,5x12,5 cm
1 600 HUF
2305792
12137
385
Flea Market
Régebbi fém serleg, alján jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm, d: 8,5 cm
1 000 HUF
2298821
12138
385
4800
Flea Market
Régi zománc tábla jogász. Kissé sérült 20x30 cm
4 800 HUF
2298823
12139
385
2200
Flea Market
Ne szemetelj, régi zománc tábla. Sérüléssel 30x10 cm
2 200 HUF
2298824
12140
385
Flea Market
Tilos a dohányzás, régi zománc tábla. Sérüléssel 30x10 cm
1 800 HUF
2298909
12141
385
Flea Market
Fém dísz és használati tárgyak 5 db, iratcsipesz, fésű, stb
2 000 HUF
2300970
12142
385
Flea Market
Balaton feliratos mini, réz kávédaráló. Sérült. 8,5 cm
1 000 HUF
2305533
12143
385
Flea Market
Bőr öv, részben NSZK márkával és francia frankkal kirakott, kopott, 6,5x9,5 cm
2 000 HUF
2284101
12144
385
Flea Market
Balatoni relikviák, 3 db: kerámia fali dísz, sérülésekkel; szaró ceruzatartó, fa vitorlás
1 000 HUF
2262876
12145
385
Flea Market
4 000 HUF
2306124
12146
385
Flea Market
3 db vászon öv újszerű állapotban, kb 120 cm
1 000 HUF
2302827
12147
385
Flea Market
5 db vegyes állatfigura, zsírkőből, kőből 1,5-3 cm-ig
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m