Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 49
2261764
11512
384
Sculptures, statuettes, plaques
Műgyanta termékenység istennő szobor, m: 37,5 cm
3 000 HUF
2247919
11513
384
120000
Róna József: Kossuth Lajos mellszobra Festett gipsz szobor. Kossuth Lajos egyetlen életében róla mintázott mellszobrának eredetijét Róna József szobrászművész 1890. évben mintázta Turin-ban vörös viaszba. A jelen gipsz szobor ez után a minta után készült. m: 30 cm Sérülésekkel.
120 000 HUF
2287331
11514
384
2 db faragott, festett fa elefánt figura. m: 15 cm, m: 10 cm
4 000 HUF
2287356
11515
384
2 db elefántos faragott fa füstölőtartó, egy isten figura. m: 8 cm, 10 cm
2 600 HUF
2287358
11516
384
XIX. sz. bokály. Mázas cserép, kézzel festett 19 cm
2 800 HUF
2288078
11517
384
Asszony a kisdeddel barokk stílusú faragott fa szobor. Lakkozott. m: 26 cm
6 000 HUF
2288074
11518
384
Runggaldiere: Asszony gyermekével barokk stílusú faragott fa szobor. Kézzel festett, jelzett. m: 21 cm
6 000 HUF
2288066
11519
384
Lámpásos ember. Faragott fa, jelzett, 30 cm
6 000 HUF
2288086
11520
384
Bacchus barokk stílusú faragott fa szobor. Jelzett, sérüléssel. 20 cm
3 000 HUF
2288084
11521
384
Achatit barokk stílusú faragott fa szobor. Jelzett, sérült. 22 cm
2 000 HUF
2288082
11522
384
Bruder Straubinger viasz szobor, kis sérüléssel 33 cm
2 400 HUF
2288269
11523
384
Jelzés nélkül: Késes ember. Faragott fa. 20x25 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house