Flea Market
Number of items: 645
2295809
12223
384
Flea Market
Ón sörös korsó, jó állapotban, m: 15 cm
4 000 HUF
2295807
12224
384
Flea Market
Ón kiöntő, jó állapotban, m: 17 cm
3 000 HUF
2295798
12225
384
Flea Market
Alabástrom/réz/üveg házi szenteltvíztartó, h: 14,5 cm
6 000 HUF
2294272
12226
384
Flea Market
2 db sárga colstok, egyiken román felirattal
2295781
12227
384
Flea Market
Régi fém doboz, kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal, 12,5×10×3 cm
1 000 HUF
2291078
12228
384
Flea Market
1936 'Mátraderecskei Szikvízgyár/Kont Oszkár, Bp' feliratú fém szódásüveg fej, madárfejes 'kiöntő' résszel, jelzett, kopott, 10x7 cm
2 000 HUF
2291133
12229
384
Flea Market
1939 'Neumayer József, Kisbér/Kont Oszkár, Bp.' feliratú fém szódásüvegfej, 'madárfejes' kiöntő résszel, jelzett, kopott, 10x7 cm
2 000 HUF
2291105
12230
384
Flea Market
1917 'Schwarcz Izidor, Ugod/Süss és Friedmann, Bp' feliratú fém szódásüvegfej, jelzett, kopott, 11x8 cm
2 400 HUF
2291155
12231
384
Flea Market
1936 'Vitéz Erdélyi Márton, Kiscsősz/Kont Oszkár, Bp' feliratú fém szódásüvegfej, 'madárfejes' kiöntő résszel, jelzett, kopott, 10,5x8 cm
2 000 HUF
2291127
12232
384
Flea Market
1935 'Megváltó Gyógyszertár, Magyargencs/Vető Sándor, Bp', feliratú fém szódásüvegfej, 'madárfejes' kiöntő résszel, jelzett, kopott, 10x7 cm
2 000 HUF
2291941
12233
384
Flea Market
Régi ezüstözött fém kés készlet műanyag nyéllel, 6 db tokban, egyik nyele eltört, másik kettő repedésekkel, h: 17 cm
3 000 HUF
2293548
12234
384
Flea Market
Nagy vegyes bizsu tétel: nyakláncok, karkötők, stb.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m