Antique

Number of items: 38

Antik WC lehúzó. Réz, fa alapon, Spitzer Salamon táblájával jelzett, lánccal, szép állapotban. 27 cm
11460.

8 000 HUF
18

Tükör dekoratív historizáló stílusú blondel keretben. Keret néhány helyen javított, apró sérülésekkel. Tükör méret: 59x98,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
11461.

40 000 HUF
108,40
125,00
9

Szecessziós, kacsa formájú üveg-alpakka kiöntő. Hibátlan. 26 cm
11462.

6 000 HUF
14

Alpakka tömjén füstölő 73 cm
11463.

Alpakka tömjén füstölő 73 cm

8 000 HUF

XIX. sz. Serleg. Tűzi-aranyozott,  kopott m: 22 cm
11464.

6 000 HUF
14

Art deco stílusú réz kínáló d: 9 cm, m: 7 cm
11465.

3 200 HUF
8,67
10,00
9

Art deco réz tálca. Jelzett (WG) 42x16 cm
11466.

3 400 HUF
9,21
10,63
28

Argentor, Empire stílusú gyertyatartó pár. szép állapotban. 32 cm
11467.

20 000 HUF
54,20
62,50

XX. sz. eleje. Alpakka pezsgősvödör. jelzett, minimális horpadással 21 cm
11468.

8 000 HUF

Gummon, art deco elefántos hamuzó, bakelit, lepattanásokkal, 9x20cm
11469.

4 600 HUF
12,47
14,38
15

XVII-XVIII. sz. Óriás méretű, antik, kovácsoltvas ajtózár, kulccsal, díszes zárcímmel Működik. 22x25 cm
11470.

10 000 HUF

XVIII-XIX. sz. Nagy méretű, antik, kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulccsal, zárcímmel Működik. 17x18 cm
11471.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF