Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 88
2281052
30920
383
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1947. "MNB Váltó 1947. I." kétoldalas Zn díjérem (35mm) + 1989. "Magyar Nemzeti Bank dolgozóinak Spartakiádja Budapest 1989 június / Budapesti emlék" aranyozott Br érem (80mm) T:2,2- aranyozás kopott
1 800 HUF
2285555
30921
383
Numismatics
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1947. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Evezős SZ.O." fém sportérem (60mm) + 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Alpesi Össz. 1949. IV" fém díjérem (40mm) T:2
2 000 HUF
2280840
30922
383
Numismatics
1949. "MTK Club Bajnoka 1949" Br lemezplakett (51x18mm) és zománcozott Br díjérem (~63x~77mm) támasztékos márványtalapzaton (126x52x131mm), hátoldalán "Ludvig Éremverő" matricával T:2,2- patina
4 000 HUF
2144938
30923
383
Numismatics
1 000 HUF
2145001
30924
383
100
Numismatics
1953. "BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. NYÚJTÓ III." fülezett, bronzozott Zn díjérem (40mm) T:2- 2144950
30925
383
100
Numismatics
1953. "B.T.S.B. BP.FELN.TORNÁSZ CSB. F. II.o. II. 1953." ezüstözött Br emlékplakett (52x19mm) + ezüstözött Br emlékérem (50mm) márványtalapzaton (85x122x18mm) T:2 patina 2278080
30926
383
Numismatics
1955. "Ifjúsági Vívó Világbajnokság Budapest 1955" zománcozott jelvény szalaggal T:2,2- 1955. "Junior Fencing World Championship Budapest 1955" enamelled badge with ribbon C:XF,VF
5 000 HUF
2278082
30927
383
Numismatics
1955-1971. 7xklf sportjelvény tétel, többsége zománcozott T:2 1955-1971. 7xdiff sport badges, most of them are enamelled C:XF
5 000 HUF
2251569
30928
383
Numismatics
1956. Kézilabda sport Br emlékérem fa talpon, rajta Br lapka gravírozva "ROSITA 23. SEPT. 1956" (49mm) T:2
1 200 HUF
2278085
30929
383
Numismatics
1957. "Nemzetközi Balaton Kupa - Csepel SC 1912" zománcozott Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva "1957 III." (63x50mm) T:1-
8 000 HUF
2251564
30930
383
Numismatics
2 000 HUF
2278089
30931
383
Numismatics
1964. 5xklf "Tokiói Olimpia" zománcozott jelvény közte "Tokyo 1964" aranyozott és zománcozott jelvény (34x33mm) T:2 1964. 5xdiff "Olympic Games in Tokyo" enamelled badges, within Hungary "Tokyo 1964" gold plated and enamelled badge (34x33mm) C:XF
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house