Jewellery
Number of items: 297
2277358
19024
383
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, piros kővel, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 3,82 g
3 600 HUF
2277066
19025
383
3200
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 6,7 g
3 200 HUF
2277018
19026
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 8,34 g
6 000 HUF
2277115
19027
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott karperec, jelzett, 5×5,5 cm, bruttó: 19,33 g
12 000 HUF
2283261
19028
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyház berakással, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 6,14 g
2 000 HUF
2283259
19029
383
Jewellery
Ezüst(Ag) medál féldrágakővel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 10,5 g
2 000 HUF
2277146
19030
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és zöld kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,43 g
4 000 HUF
2277160
19031
383
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, markazittal, jelzett, méret:55, bruttó: 4,69 g
3 400 HUF
2277141
19032
383
Jewellery
4 000 HUF
2277135
19033
383
3400
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, lila kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,36 g
3 400 HUF
2277133
19034
383
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus kővel, markazittal, jelzés nélkül, bruttó: 4,49 g
3 200 HUF
2277349
19035
383
Jewellery
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m