Jewellery

Number of items: 297

Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és szintetikus kék kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,7 g
19240.

2 800 HUF

Ezüst (Ag.) töltő ceruza, jelzett, h:11 cm, bruttó:16,4 g
19241.

4 000 HUF
21

Ezüst(Ag) kiöntő, jelzett, reszelés nyomával, m: 4 cm, nettó: 14,8 g
19242.

4 000 HUF

Ezüst(Ag) Sombrero alakú filigrán bross, jelzett, d: 6,5 cm, nettó: 21,25 g
19243.

4 000 HUF

Ezüst (Ag) dugó parafa nélkül, jelzett, 2,5x4x4 cm, nettó: 17 g
19244.

2 800 HUF
17

Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített karperec, jelzés nélkül, 5,5×5 cm, bruttó: 25,29 g
19245.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) téglalapos karkötő, biztonsági lánccal, jelzett, h: 11 cm, nettó: 27,71 g
19246.

3 600 HUF
9,76
11,25
23

Ezüst(Ag) kupica, gravírozott díszítéssel, jelzett, m: 4 cm, kis deformációval, nettó: 12,11 g
19247.

1 800 HUF
27

Ezüst(Ag) gyűrű tigrisszem kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 10,55 g
19248.

2 600 HUF
7,05

Ezüst (Ag) szalvétagyűrű, jelzett, 2,5x4,5x2,5 cm, nettó: 20 g
19249.

3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, dobozban, h: 5 cm, bruttó: 6,25 g
19250.

4 000 HUF

Ezüst (Ag) szalvétagyűrűk, 6 db, jelzettek, d: 2 cm nettó: 28,63 g
19251.

3 600 HUF
9,76
11,25
29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF