Jewellery

Number of items: 297

Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített modern gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,91 g
19168.

2 600 HUF
7,05

Aranyozott ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, kövekkel, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 6,08 g
19169.

3 400 HUF
9,21
10,63

Aranyozott ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 9,28 g
19170.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, tenyésztett gyönggyel, jelzett, méret: 52, bruttó: 6,09 g
19171.

3 400 HUF
9,21
10,63

Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített karperec, jelzett, 6,5×5 cm, bruttó: 22,89 g
19172.

10 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, színes kövekkel, pótolt kapoccsal, jelzett, h: 21 cm, bruttó: 16,65 g
19173.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) dupla körös gyűrű, markazit és szintetikus piros köves berakással (egy markazit hiányzik), jelzett, méret: 56, bruttó: 4,41 g
19174.

3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) szkarabeuszos medál/ gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,2 g
19175.

3 200 HUF
8,67
10,00

Aranyozott ezüst(Ag) cirkóniával díszített nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, bruttó: 2,8 g
19176.

2 800 HUF

Ezüst(Ag) virágos fülbevaló, gyöngyház berakással, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,5 g
19177.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, markazitokkal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7,21 g
19178.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) szerelékes nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 20,61 g
19179.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF