Jewellery
Number of items: 297
2259889
19168
383
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített modern gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,91 g
2 600 HUF
2259908
19169
383
3400
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, kövekkel, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 6,08 g
3 400 HUF
2259888
19170
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 9,28 g
6 000 HUF
2259796
19171
383
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, tenyésztett gyönggyel, jelzett, méret: 52, bruttó: 6,09 g
3 400 HUF
2259824
19172
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített karperec, jelzett, 6,5×5 cm, bruttó: 22,89 g
10 000 HUF
2260471
19173
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, színes kövekkel, pótolt kapoccsal, jelzett, h: 21 cm, bruttó: 16,65 g
10 000 HUF
2260454
19174
383
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla körös gyűrű, markazit és szintetikus piros köves berakással (egy markazit hiányzik), jelzett, méret: 56, bruttó: 4,41 g
3 400 HUF
2232527
19175
383
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) szkarabeuszos medál/ gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,2 g
3 200 HUF
2232533
19176
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) cirkóniával díszített nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, bruttó: 2,8 g
2 800 HUF
2232542
19177
383
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevaló, gyöngyház berakással, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,5 g
3 600 HUF
2260820
19178
383
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, markazitokkal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7,21 g
5 000 HUF
2260826
19179
383
Jewellery
Ezüst(Ag) szerelékes nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 20,61 g
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m