Printed Materials

Number of items: 250

1917 Felvidéki ujság. Politikai napilap. XII. évf., 94. sz., 1917. április. 25. Szerk.: Dzurányi László.Benne az orosz forradalom hírével. Kassa, Szent Erzsébet-ny.,  4 p.
13161.

1 200 HUF

1916 Dr. Fejér Dávid halotti értesítője, szakadással
13162.

1 000 HUF

1918 Vasárnapi Ujság. Szerk.: Hoitsy Pál. 1918. júl. 7., 14. 65. évf. 26-27., és 28 sz. Bp., Franklin-ny., fekete-fehér képanyaggal illusztrált, korabeli reklámokkal, 401-416,417-428. p. Az egyik címlapján Bécs és Budapest közötti légiposta fotójával, a másikon átkelés a Piavén.
13163.

1 200 HUF

1918 Esztendő. I. évf. 3-4. sz. 1918. márc., április. Főszerk.: Hatvany Lajos. Szerk.: Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső. Bp., Pesti Napló, kissé szakadt, kissé foltos borítókkal, 191+1;159+1 p. Benne Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső, Juhász Gyula, Tóth Árpád, Kaffka Margit és mások írásaival.
13164.

1 200 HUF

1919 Bp., Pesti Futár XII. évfolyamának 582. száma
13165.

1 000 HUF

cca 1920 Katona nyomtatott fotója, színes, illusztrált paszpartuban, üvegezett, aranyozott keretben, üveg törött, 33,5x23,5 cm
13166.

8 000 HUF

cca 1920-1930 Áldás Jancsi és Juliska világkörüli útja. Áldás Kávépótlógyár Díszalbuma. Gyűjtői album 25 db képpel. Nem teljes. Bp., én.,Nádor-ny., 12 p. Haránt alakú fűzött papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
13167.

2 000 HUF

cca 1920-1930 Zuglói táncintézet 4 db meghívója
13168.

4 600 HUF
12,47
14,38

cca 1920-1940 Passau és környéke. Passau, G. Kanzler-ny, 10 fekete-fehér fotót tartalmazó prospektus, a gerincen kis szakadással.
13169.

800 HUF

cca 1920-1940 Vegyes osztrák és német utazási prospektus tétel, 12 db. Német nyelven. Változó állapotban.
13170.

1 800 HUF

cca 1920-1970 7 db régi kitöltetlen órarend (Pataki-féle, rejtvény órarend, stb.)
13171.

1 400 HUF

cca 1920-1990 Nagy doboznyi vegyes tétel, közte képeslapok, leporellók, újságok, számlák, prospektusok, stb.
13172.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF