Printed Materials Number of items: 250
2285047
13161
383
Printed Materials
1917 Felvidéki ujság. Politikai napilap. XII. évf., 94. sz., 1917. április. 25. Szerk.: Dzurányi László.Benne az orosz forradalom hírével. Kassa, Szent Erzsébet-ny., 4 p.
1 200 HUF
2252630
13162
383
Printed Materials
1916 Dr. Fejér Dávid halotti értesítője, szakadással
1 000 HUF
2284538
13163
383
Printed Materials
1918 Vasárnapi Ujság. Szerk.: Hoitsy Pál. 1918. júl. 7., 14. 65. évf. 26-27., és 28 sz. Bp., Franklin-ny., fekete-fehér képanyaggal illusztrált, korabeli reklámokkal, 401-416,417-428. p. Az egyik címlapján Bécs és Budapest közötti légiposta fotójával, a másikon átkelés a Piavén.
1 200 HUF
2279309
13164
383
Printed Materials
1918 Esztendő. I. évf. 3-4. sz. 1918. márc., április. Főszerk.: Hatvany Lajos. Szerk.: Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső. Bp., Pesti Napló, kissé szakadt, kissé foltos borítókkal, 191+1;159+1 p. Benne Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső, Juhász Gyula, Tóth Árpád, Kaffka Margit és mások írásaival.
1 200 HUF
2250648
13165
383
Printed Materials
1919 Bp., Pesti Futár XII. évfolyamának 582. száma
1 000 HUF
2215520
13166
383
Printed Materials
cca 1920 Katona nyomtatott fotója, színes, illusztrált paszpartuban, üvegezett, aranyozott keretben, üveg törött, 33,5x23,5 cm
8 000 HUF
2283461
13167
383
Printed Materials
cca 1920-1930 Áldás Jancsi és Juliska világkörüli útja. Áldás Kávépótlógyár Díszalbuma. Gyűjtői album 25 db képpel. Nem teljes. Bp., én.,Nádor-ny., 12 p. Haránt alakú fűzött papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
2 000 HUF
2278325
13168
383
4600
Printed Materials
cca 1920-1930 Zuglói táncintézet 4 db meghívója
4 600 HUF
2285546
13169
383
Printed Materials
cca 1920-1940 Passau és környéke. Passau, G. Kanzler-ny, 10 fekete-fehér fotót tartalmazó prospektus, a gerincen kis szakadással.
2281997
13170
383
Printed Materials
cca 1920-1940 Vegyes osztrák és német utazási prospektus tétel, 12 db. Német nyelven. Változó állapotban.
1 800 HUF
2280738
13171
383
Printed Materials
cca 1920-1970 7 db régi kitöltetlen órarend (Pataki-féle, rejtvény órarend, stb.)
1 400 HUF
2283605
13172
383
Printed Materials
cca 1920-1990 Nagy doboznyi vegyes tétel, közte képeslapok, leporellók, újságok, számlák, prospektusok, stb.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house