https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 250

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1935-1942 Pécs, Jézus Társasága Pécsi Pius-Gimnáziumának értesítői, 4 db (1934/1935, 1935/1936, 1937/1938, 1941/1942)
1
13221.

1935-1942 Pécs, Jézus Társasága Pécsi Pius-Gimnáziumának értesítői, 4 db (1934/1935, 1935/1936, 1937/1938, 1941/1942)

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.
1
13222.

1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
1936 Bp., Magyar Statisztikai Zsebkönyv IV. évfolyam, szerk.: vitéz Mike Gyula dr., 234p
1
13223.

1936 Bp., Magyar Statisztikai Zsebkönyv IV. évfolyam, szerk.: vitéz Mike Gyula dr., 234p

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1936 Vitéz Harangozó József balatonboglári állami kikötő őr névjegye, vitézi címerrel
1
13224.

1936 Vitéz Harangozó József balatonboglári állami kikötő őr névjegye, vitézi címerrel

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
5
 
1936 XI. Olympische Spiele Berlin, Olympische Jugend Festspiel, 42p
1
13225.

1936 XI. Olympische Spiele Berlin, Olympische Jugend Festspiel, 42p

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
1936 Nemzeti Sport, 1936. aug. 14., reggeli kiadás. A címlapon a magyar kardcsapat olimpiai aranyérmével. ("A Hetedik magyar olmpiai bajnokságot a magyar kardcsapat szerezte meg.") Szerk.: Dr. Vadas Gyula. Bp., Stádium, lapszéli szakadásokkal, szöveget nem érintő lapszéli hiánnyal, 8 p.
1
13226.

1936 Nemzeti Sport, 1936. aug. 14., reggeli kiadás. A címlapon a magyar kardcsapat olimpiai aranyérmével. ("A Hetedik magyar olmpiai bajnokságot a magyar kardcsapat szerezte meg.") Szerk.: Dr. Vadas Gyula. Bp., Stádium, lapszéli szakadásokkal, szöveget nem érintő lapszéli hiánnyal, 8 p.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
1937 Meghívó a Nemzeti Egység sashalmi szervezetének vidám estjére
1
13227.

1937 Meghívó a Nemzeti Egység sashalmi szervezetének vidám estjére

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1937 Mátyásföld elöljárósága által a lakossághoz intézett felhívás az Eucharisztikus Kongresszusra való szálláskiadás ügyében
1
13228.

1937 Mátyásföld elöljárósága által a lakossághoz intézett felhívás az Eucharisztikus Kongresszusra való szálláskiadás ügyében

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
27
 
1937 Győzünk c. nyilas lap egy száma
1
13229.

1937 Győzünk c. nyilas lap egy száma

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
7
 
1937 Bp., Budapest székesfővárosához intézett hirdetmény a XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus megrendezésével kapcsolatban, hajtott, 61,5×47 cm
1
13230.

1937 Bp., Budapest székesfővárosához intézett hirdetmény a XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus megrendezésével kapcsolatban, hajtott, 61,5×47 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
32
 
1938 Mauthner Ödön magtermelő és magkereskedelmi Rt. magárjegyzéke, kis szakadásokkal
1
13231.

1938 Mauthner Ödön magtermelő és magkereskedelmi Rt. magárjegyzéke, kis szakadásokkal

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1938 A Ligonieri Bethlen Otthon Naptára 1938. Alamanac of the Bethlen Home of Ligoner, Penna. Szerk.: Rev. Luis Nánássy. Pittsburgh, "Magyarság"-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, hiányos, kissé foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
1
13232.

1938 A Ligonieri Bethlen Otthon Naptára 1938. Alamanac of the Bethlen Home of Ligoner, Penna. Szerk.: Rev. Luis Nánássy. Pittsburgh, "Magyarság"-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, hiányos, kissé foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment