Antique

Number of items: 37

Tükör historizáló stílusú ovális fa keretben, belső méret: 35,3×44,5 cm, egész apró sérülésekkel és kopásokkal
11316.

11 000 HUF
29,81
34,38

Jelzett alpakka mustáros edény. Üveg betéttel (kis lepattanással)  m: 12,5 cm
11317.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) fedelű üveg cukortartó, jelzett, modern üveggel, d: 10,5 cm, m: 10 cm, ezüst: 64,25 g
11318.

15 000 HUF
40,65
46,88

Szecessziós ón kiöntő  Sérült. 40 cm
11319.

5 000 HUF

Nagy méretű fedeles ón kiöntő  34 cm
11320.

5 000 HUF

1912 Fali szenteltvíz tartó márvány, bronz. hátoldalán feliratozott Nagyvárad 1912 aug. 29. 20x12 cm
11321.

20 000 HUF
54,20
62,50

XIX. sz. Kandalló előtét. Díszes réz. Nagy méretű. Állítható  148x44 cm
11322.

22 000 HUF
59,62
68,75

11323.

24 000 HUF
65,04
75,00

Neobarokk dísz kehely. Bronzírozott fém, vastag urán sárga üveg betéttel m:  25 cm, d: 16 cm
11324.

10 000 HUF
22

Hermann ezüstözött alpakka kínáló / asztalközép, Jelzett. d: 20 cm, m: 24 cm
11325.

16 000 HUF
43,36
50,00

Asztali lámpa. Réz, csiszolt üveg búrával, 36 cm
11326.

24 000 HUF
65,04
75,00

Argentor alpakka kínáló puttókkal, üvegbetét nélkül. Jelzett m: 25 cm
11327.

18 000 HUF
48,78
56,25
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF