Chinaware / Porcelain Number of items: 184
1252743
11149
382
34000
34 000 HUF
2222366
11150
382
Herendi Rothschild mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, fedél tetején lévő plasztikus madár figura csőrén apró sérüléssel, h. 17 cm, m: 11 cm
8 000 HUF
2164015
11151
382
30000
Herendi indiai kosár mintás porcelán lámpa, búrával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm + búra
30 000 HUF
2274203
11152
382
Herendi csipkebogyó mintás mokkás csésze és alj (8db), kézzel festett, jelzett, hibátlan
16 000 HUF
2274180
11153
382
Herendi rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, m: 11 cm d: 9,5 cm
3 000 HUF
2273893
11154
382
Herendi rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, a rózsán lepattanással, 9x7 cm
1 000 HUF
2271542
11155
382
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 4,5x7,5 cm
1 800 HUF
2273083
11156
382
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, 7×8 cm
2 800 HUF
2273109
11157
382
Herendi rózsák. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, 14x7 cm
3 000 HUF
2274164
11158
382
Herendi levél alakú füles tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 26,5x20 cm
2 000 HUF
2268392
11159
382
3400
Herendi mini kulacs. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé kopott.. m: 6,5 cm
3 400 HUF
2268009
11160
382
Herendi porcelán talpas tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11 cm, m: 6 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house