Number of items: 184

11149.

34 000 HUF
92,14
106,25

Herendi Rothschild mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, fedél tetején lévő plasztikus madár figura csőrén apró sérüléssel, h. 17 cm, m: 11 cm
11150.

8 000 HUF

Herendi indiai kosár mintás porcelán lámpa, búrával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm + búra
11151.

30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi csipkebogyó mintás mokkás csésze és alj (8db), kézzel festett, jelzett, hibátlan
11152.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, m: 11 cm d: 9,5 cm
11153.

3 000 HUF

Herendi rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, a rózsán lepattanással, 9x7 cm
11154.

1 000 HUF

Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 4,5x7,5 cm
11155.

1 800 HUF

Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, 7×8 cm
11156.

2 800 HUF

Herendi rózsák. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, 14x7 cm
11157.

3 000 HUF

Herendi levél alakú füles tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 26,5x20 cm
11158.

2 000 HUF

Herendi mini kulacs. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé kopott.. m: 6,5 cm
11159.

3 400 HUF
9,21
10,63
20

Herendi porcelán talpas tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11 cm, m: 6 cm
11160.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF