Chinaware / Porcelain Number of items: 184
2271693
11270
382
Ludwigsburg porcelán díszek, 3 db, jelzett, aranyozással, kopással, 3x7 cm
1 200 HUF
2271551
11271
382
Apulum porcelán Rómeó és Júlia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21,5x17 cm
3 600 HUF
2271461
11272
382
Meisseni porcelán tojástartó, kézzel festett, jelzéssel, kis lepattanásokkal, m: 7 cm + 1968 Meisseni kerámia emlékplakett, d: 6,5 cm
1 000 HUF
2271535
11273
382
Chintz Royal Garden porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 24x27 cm
1 400 HUF
2274935
11274
382
'Erste Österreichische Sparkasse 1819-1969' feliratú porcelán edény, fedővel, matricás, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm, d: 8 cm.
1 000 HUF
2275163
11275
382
Polonsky porcelán menyét figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x4 cm
1 000 HUF
2275178
11276
382
Porcelán cica figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
1 200 HUF
2275173
11277
382
Porcelán Búbos banka figura, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, m: 15 cm
1 000 HUF
2157754
11278
382
12 000 HUF
2212596
11279
382
Alt Wien kanál formájú kínáló. Matricás, jelzett, kis kopással 17 cm
8 000 HUF
2212526
11280
382
Régi Wedgewood porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással d: 20 cm
5 000 HUF
2269108
11281
382
Halárus asszony. Jelzett, mázas porcelán. Hibátlan. m: 12 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house