Art-ceramics
Number of items: 67
2159021
11106
382
Art-ceramics
Ló figura. Mázas kerámia. Kis kopással. Jelzés nélkül 22 cm
1 200 HUF
2255662
11107
382
4800
Art-ceramics
Sötétzöld, festett, mázas kerámia váza, kopásokkal, m: 35 cm
4 800 HUF
2255636
11108
382
Art-ceramics
Barna-drapp színű, festett, mázas váza, alján jelzéssel, apró kopással, m: 18 cm
1 400 HUF
2255547
11109
382
Art-ceramics
Vöröses-barnás festett, mázas váza, kis lepattanással, m: 19 cm
1 400 HUF
2274573
11110
382
Art-ceramics
Mázas kerámia madaras falitál, jelzett (Váczi Abaújszántó), nagyon apró kopásokkal, d: 30 cm
3 000 HUF
2274569
11111
382
Art-ceramics
Mázas kerámia falitál, jelzett (Váczi Abaújszántó), nagyon apró kopásokkal, d: 30 cm
3 000 HUF
2275355
11112
382
Art-ceramics
Zöld, virágdíszes mázas kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm
1 000 HUF
2255447
11113
382
Art-ceramics
Pöttyös, festett, mázas majolika váza, kopásokkal, javításokkal m: 17,5 cm
2 800 HUF
2137155
11114
382
Art-ceramics
Nagyméretű hódmezővásárhelyi népies váza florális díszítéssel, festett kerámia, jelzett, alján apró máz hibával, m: 35 cm
1 600 HUF
2228156
11115
382
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Bokály. mázatlan cserép. 20 cm
1 000 HUF
2271419
11116
382
Art-ceramics
Habán másolat kerámia tál, kézzel festett, jelzett, karcolásokkal, foltokkal, d: 34 cm
3 000 HUF
2274885
11117
382
Art-ceramics
Habán másolat kerámia tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 34 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m