Jewellery
Number of items: 147
2206545
19133
382
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 2,4 cm, nettó: 2,33 g
1 600 HUF
2200523
19134
382
Jewellery
Ezüst(Ag) elemekkel díszített gumi karkötő, jelzett, d: 5,5 cm, bruttó: 25,19 g
5 000 HUF
2213022
19135
382
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő Jelzett, 4,9 g 16 cm
2 000 HUF
1992522
19136
382
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,9 g
8 000 HUF
2273380
19137
382
Jewellery
Ezüst (Ag) ovális képkeret, 107 g, jelzett, belső méret: 9x6 cm
12 000 HUF
2274973
19138
382
28000
Jewellery
Ezüst (Ag) fali feszület, jelzett (925), bársony hatású vékony hordozón, br. 99 g, feszület mérete: 19x12 cm
28 000 HUF
2206432
19139
382
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) pohár, jelzett, m: 8,5 cm, nettó: 115 g
28 000 HUF
2206070
19140
382
26000
Jewellery
Ezüst(Ag) sétáló gyertyatartó, jelzett, d: 10,5 cm, m: 6 cm, bruttó: 98,4 g
26 000 HUF
1960346
19141
382
28000
Jewellery
28 000 HUF
2274623
19142
382
Jewellery
Ezüst(Ag) talpas kínáló, jelzett, m: 7 cm, d: 7,5 cm, nettó: 60 g
18 000 HUF
2274643
19143
382
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) talpas kínáló, jelzett, 7x9,5x7 cm, nettó: 92 g
28 000 HUF
2268377
19144
382
Jewellery
Kristály üveg tartó, ezüst (Ag) fedéllel. Jelzett, mesterjegyes, nettó 49,5 g. d:7,5 cm, m: 6,5 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m