Books: Other rarities Number of items: 262
1592254
17333
382
2 000 HUF
1592243
17334
382
1 000 HUF
2209986
17335
382
Eszterhás István: A hézag. Cleveland Heights, 1983, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2209993
17336
382
Eszterhás István: Száműzött a szabadság igájában. Cleveland Heights, 1978, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borító.
1 000 HUF
2209978
17337
382
Eszterhás István: Kakucsográfia. Cleveland Heights, 1987, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, de egyébként jó állapot.
1 000 HUF
2209968
17338
382
Bory Zsolt: Mélyhegedű. Válogatott versek. Nyíregyháza, 1975, a Móricz Zsigmond Megyei Könyvtár kiadása. Papírkötésben, papír védőborítóban. Kissé meglazult kötés, de jó állapot. A szerző által dedikált példány, dátumozva (1975, XII. 20.).Megjelent 1540 példányban.
2237766
17339
382
Cs. Szabó László: Doveri átkelés (Nyugateurópai helyzetkép). Bp., 1937, Cserépfalvi. Kiadói félvászon kötésben, volt könyvtári példány
1 200 HUF
2210000
17340
382
Eszterhás István: A besúgó és az apostol. Magyar Könyvtár I. Cleveland,[1952.], Katolikus Magyarok Vasárnapja. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos állapotban.
1 000 HUF
2206109
17341
382
2210005
17342
382
Eszterhás István: Amerikai magyar regény. Cleveland Heights, 1989, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2269405
17343
382
Faragott mézeskalácsformák kiállítás a Veszprémi Bakonyi Múzeumban. Szerk.: Weiner Mihályné. hn., én., Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum Rotaprint Üzeme. Papírkötésben. Kissé kopott állapotban. Megjelent 500 példányban.
1 200 HUF
2269248
17344
382
Martin Buber: Angyal-, szellem- és démontörténetek. Bp, 2002, Atlantisz. Paul Klee rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, nylon védőborítóban. Szép állapotban.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house