https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 262

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Mereskovszkij munkái sorozat 10 kötete.(8 mű 10 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik töredék kötet, változó, többnyire kopott, rossz állapotban.
1
17417.

Mereskovszkij munkái sorozat 10 kötete.(8 mű 10 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik töredék kötet, változó, többnyire kopott, rossz állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
6 db könyv - Hideg vér, Őrült futam, A manipulátor, stb. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
17418.

6 db könyv - Hideg vér, Őrült futam, A manipulátor, stb. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 
3 db könyv - Harsányi Zsolt: Csakazért is!; Kosáryné Réz Ilona: Ida néni és Samu bácsi; Szász Géza: Szegény Mici. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
1
17419.

3 db könyv - Harsányi Zsolt: Csakazért is!; Kosáryné Réz Ilona: Ida néni és Samu bácsi; Szász Géza: Szegény Mici. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes dedikált/ aláírt könyvtétel, 6 db. A kesztyűsök 100 éve 1892-1992. Így éltünk és dolgoztunk. Szerk.: Oroszi István. hn., 1996, kn. Papírkötésben, szép állapotban. A szerkesztő által dedikált példány. Megjelent 1000 példányban.  + Faragó Annamária: Háború és lélek. Bp, én., Könyvklub Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány. + Szavak csillámló hóesése. Versek, prózai írások, aforizmák, gyermekirodalom (antológia). Bp, 2008, Accordia. Papírkötésben, szép állapotban. Feltehetőleg valamelyik szerző ajándékozási soraival. (?) + Aszódi Imre: Nádasoldal, nádasoldal. (Szöveggyűjtemény egy életműből). Bp, 2006, Filács Kiadó. Papírkötésben, foltos borítóval. A szerző ajándékozási soraival. + Boros János Tamás: Évek és érvek. Székesfehérvár, 2006, kn. A szerző grafikáival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által aláírt példány. Számozott példány (63/150). + János Árpád: Ne álmodj kedves, mert fájni fog! Szász Endre illusztrációival. Bp.,1992, Littoria. Kiadói egészvászon-kötésben, nylon-védőborítóban. A szerző által dedikált példány.
1
17420.

Vegyes dedikált/ aláírt könyvtétel, 6 db. A kesztyűsök 100 éve 1892-1992. Így éltünk és dolgoztunk. Szerk.: Oroszi István. hn., 1996, kn. Papírkötésben, szép állapotban. A szerkesztő által dedikált példány. Megjelent 1000 példányban. + Faragó Annamária: Háború és lélek. Bp, én., Könyvklub Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány. + Szavak csillámló hóesése. Versek, prózai írások, aforizmák, gyermekirodalom (antológia). Bp, 2008, Accordia. Papírkötésben, szép állapotban. Feltehetőleg valamelyik szerző ajándékozási soraival. (?) + Aszódi Imre: Nádasoldal, nádasoldal. (Szöveggyűjtemény egy életműből). Bp, 2006, Filács Kiadó. Papírkötésben, foltos borítóval. A szerző ajándékozási soraival. + Boros János Tamás: Évek és érvek. Székesfehérvár, 2006, kn. A szerző grafikáival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által aláírt példány. Számozott példány (63/150). + János Árpád: Ne álmodj kedves, mert fájni fog! Szász Endre illusztrációival. Bp.,1992, Littoria. Kiadói egészvászon-kötésben, nylon-védőborítóban. A szerző által dedikált példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Garay János összes munkái I-V. Bp., 1886-1887, Méhner Vilmos. Átkötött egészvászon-kötés. Dr. Körösy László (1856-1918) bölcselet doktor, és főreáliskolai könyvtárából. Jó állapotban.
1
17421.

Garay János összes munkái I-V. Bp., 1886-1887, Méhner Vilmos. Átkötött egészvászon-kötés. Dr. Körösy László (1856-1918) bölcselet doktor, és főreáliskolai könyvtárából. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár VII. kötet. Szerk.: Szabó T. Attila. Bp.-Bukarest, 1995, Akadémiai Kiadó-Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés.
1
17422.

Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár VII. kötet. Szerk.: Szabó T. Attila. Bp.-Bukarest, 1995, Akadémiai Kiadó-Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Monumenta Literarum. I-II. köt. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. Kozma Lajos könyvdíszeivel. Bp., 1982, Magvető-Kner. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Hiánytalan. Kiadói papírkötésben, kiadói kartontokokban, jó állapotban.
1
17423.

Monumenta Literarum. I-II. köt. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. Kozma Lajos könyvdíszeivel. Bp., 1982, Magvető-Kner. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Hiánytalan. Kiadói papírkötésben, kiadói kartontokokban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Rudyard Kipling: A dzsungel könyve és az új dzsungel-könyv. Benedek Marcell fordítása.  Budapest, é.n., Hungária Könyvkiadó. Haranghy Jenő rajzaival. Nylon-kötés, kopott állapotban.
1
17424.

Rudyard Kipling: A dzsungel könyve és az új dzsungel-könyv. Benedek Marcell fordítása. Budapest, é.n., Hungária Könyvkiadó. Haranghy Jenő rajzaival. Nylon-kötés, kopott állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Michelangelo Buonarroti versei. Ford.: Rónay György. Bp., 1980., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
17425.

Michelangelo Buonarroti versei. Ford.: Rónay György. Bp., 1980., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Hargittai István: Teller. Gács János fordítása. Bp, 2011, Akadémiai Kiadó. Első magyar nyelvű kiadás. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.
1
17426.

Hargittai István: Teller. Gács János fordítása. Bp, 2011, Akadémiai Kiadó. Első magyar nyelvű kiadás. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
4
 
Magyar írók névtára. Szerk.: Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor. Pozsony, [1876,Nirschy-ny.], 2+V-XIV+2+577+XIV p. Átkötött modern félvászon-kötés, hiányzó címlappal, néhány lapon kis folttal.
1
17427.

Magyar írók névtára. Szerk.: Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor. Pozsony, [1876,Nirschy-ny.], 2+V-XIV+2+577+XIV p. Átkötött modern félvászon-kötés, hiányzó címlappal, néhány lapon kis folttal.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Pannonii episcopi Quinque-Eccles[iensis] illius antiquis vatibus comparandi, recentioribus certe anteponendi, quae uspiam reperiri adhuc potuerunt, omnia. Opera Ioannis Sambuci. Facsimile kiadás, kísérő tanulmánnyal: Kardos Tibor: Janus Pannonius reneszánszkori értékelése és költői metódusa Bp., 1972., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészműbőr-kötés.
1
17428.

Pannonii episcopi Quinque-Eccles[iensis] illius antiquis vatibus comparandi, recentioribus certe anteponendi, quae uspiam reperiri adhuc potuerunt, omnia. Opera Ioannis Sambuci. Facsimile kiadás, kísérő tanulmánnyal: Kardos Tibor: Janus Pannonius reneszánszkori értékelése és költői metódusa Bp., 1972., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészműbőr-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment