Watches Number of items: 49
2249285
11338
380
Watches
Kiple zsebóra, ékszeróra, működik, kis kopásokkal, egyébként szép állapotban, d: 3 cm
1 000 HUF
2256727
11339
380
90000
Watches
Acéltokos IWC Schaffhausen zsebóra, másodperc mutatóval, jelzett, működő állapotban, szép számlappal d:50 mm fém óralánccal ./ Vintage IWC Schaffhausen pocket watch, with secondhand, works well
90 000 HUF
2256733
11340
380
Watches
Poljot 17 köves kézi felhúzós karóra. Működő, jó állapotban, régi bőr szíjjal d: 34 mm
1 000 HUF
2256730
11341
380
Watches
Svájci Cornavin Antimagnetic 17 köves aranyozott számlapos karóra, működőképes, szép számlappal, korona lazán jár. Fém szíjjal.
3 600 HUF
2256729
11342
380
36000
Watches
XIX. sz. vége- Ezüst (Ag) kulcsos zsebóra, másodperc mutatóval, gravírozott tokkal, működő állapotban, szép számlappal kulccsal, hozzá ezüst óralánccal, fém óratokkal ./ Vintage silver pocket watch, with silver chain, works well d: 44 mm
36 000 HUF
2256725
11343
380
Watches
Fém tokos zsebóra, sérült számlappal, működő állapotban, fém lánccal d: 55 mm
9 000 HUF
2256317
11344
380
Watches
Grovana 17 köves zsebóra, lánccal, működik, d: 4,3 cm
8 000 HUF
2253876
11345
380
Watches
Braunswetter János Szeged. Jelzett ezüst zsebóra. Jelzett szerkezettel, jelzett tokkal, hibátlan számlappal. Működő, szép állapotban, hozzá fém óralánc. d: 50 mm
20 000 HUF
2253870
11346
380
Watches
Molnija zsebóra működő, jó állapotban fém lánccal d:5 cm
1 600 HUF
2253874
11347
380
14000
Watches
Vakoknak való fém tokos zsebóra működő, jó állapotban d:5 cm
14 000 HUF
2253872
11348
380
Watches
Junghans fém tokos zsebóra működő, jó állapotban fém lánccal d:5 cm
7 000 HUF
2256722
11349
380
Watches
Delbana svájci kézi felhúzós karóra. Működőképes, régi bőr szíjjal. d: 34 mm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house