Books: Travelling, Local History Number of items: 200
2224337
15036
379
Books: Travelling, Local History
Molnár Gábor: A dzsungel doktora. Útikalandok 32. Bp., 1967, Gondolat. A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír borító első felét beragasztották.
2 400 HUF
2240650
15037
379
1 600 HUF
2240617
15038
379
dr. Balázs Károly (szerk.): Elpusztított emlékműveink. Az utódállamokban elpusztított vagy megrongált emlékműveink és szobraink képeslapokon. DEDIKÁLT! Bp., 1996. 491/500. számozott példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3 000 HUF
2243890
15039
379
Fővárosi Útmutató. Szerk.: Lóránth László. Idegenforgalmi részt összeáll.: Markos Béla. Bp., 1947. Bp. Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Térkép-melléklettel, 41x58 cm. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, javított, sérült kötéssel.
1 400 HUF
2237708
15040
379
Várady Károly (szerk.): A Magyar Szent Korona Országainak 1928. évi helységnévtára. I. rész. Csonkamagyarország helységnévtára. Bp., 1928, "A Magyar Szent Korona Országai Helységnévtárának" Kiadóhivatala. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban
1 600 HUF
2244633
15041
379
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., (1929), Szent István-Társulat. Negyedik, bővített kiadás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
1 000 HUF
2247515
15042
379
Dr. Török Gyula: Pécsi útmutató. Bp., 1943, Dr. Török Gyula. Kiadói papír borításban, sérült gerinccel.
2 000 HUF
2247493
15043
379
Dr. Élő Dezső: Sarród monográfiája. Bp., 1937, Országos Széchenyi Szövetség. Kiadói papír kötésben, sérült állapotban.
1 000 HUF
2235932
15044
379
Freid Erzsébet (szerk.): 50 éves a kápolnánk. A Legméltóságosabb Oltáriszentségről nevezett Római Katolikus Plébánia története/1949. május 22-1999. május 22. Bp., é.n., Oltáriszentség Plébánia. 72p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.
1 000 HUF
2236797
15045
379
Várnai Péter (szerk.): Emlékkönyv. Az Árpád-házi Szent Margit templom felszentelésének 75. évfordulójára. 1933-2008. Bp., 2008, Árpád-házi Szent Margit Plébánia. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Emléklap-melléklettel. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2236736
15046
379
A Budapest XI. kerületi Karolina úti Gyümölcsoltó Boldogasszony Kápolna ötven éves története: Bp., 1997, Karolina Egyesület. Fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
2245709
15047
379
1981-1987 Hajdúsági Közlemények 2 száma: M. Nepper Ibolya-Sőregi János-Zoltai Lajos: Hajdúsági halmok. Hajdúsági Közlemények 8. Benne a különféle, hajdúsági halmok jegyzékével, 48 p.; Nyakas Miklós: Nánási Oláh Mihály hajdúkerületi főkapitány, 89+3+2 p. Hajdúböszörmény, 1981-1987, Hajdúböszörményi Városi Tanács-Hajdúsági Múzeum. Kiadói papírkötésben.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house