https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 30
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2210882
17274
379
0
1200
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Oródy János: A gázmotorok gyakorlati kézikönyve. Bp., 1912., Thália Műintézet Rt., 301+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
Starting price:
1 200 HUF
2196160
17275
379
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
dr. Sevcsik Jenő: Fényképezés (Gép, anyag, felvétel). 4., átdolgozott kiadás. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2110954
17276
379
0
2000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Budapest, én., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói egészvászon kötés. Megviselt állapotban.
Starting price:
2 000 HUF
2202818
17277
379
0
800
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Feketéné Hajdu Erzsébet: Női szabó szakrajz. 2. kiadás. Bp., 1975. Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. 2196227
17278
379
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
dr. Sevesik Jenő: Perspektiva és fényképezés. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1923965
17279
379
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Hevesy Iván: A felvétel kidolgozása. Bp.,é.n., HAFA. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1905252
17280
379
0
800
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
1905239
17281
379
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Morvay György-Szimán Oszkár (szerk.:) Fotozsebkönyv. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1966365
17282
379
0
800
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.
The item is not available
1955445
17283
379
0
2600
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Réti M.: A melegvízfűtés. Bp.,1930, Kunossy, 165+2+31+18 p.+ 11 t.(II-VI.,VIII-XII., XVI., XXII-XXIV. táblázatok.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon kis lyukkal, hiányzó táblázatokkal.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2064219
17284
379
0
1200
Books: Technics
Artworks & Paper
1
A pamutfonás kézikönyve. Szerk.: Tóth Béla. Bp.,1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 600 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2047975
17285
379
0
2000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Bárány Nándor: Optikai műszerek elmélete, és gyakorlata I. Bp., 1953, Országos Magyar Természettudományi Múzeum, XVI+723 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Megjelent 1000 példányban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment