Books: Other rarities Number of items: 326
2242116
17591
379
Győrffy István: Nagykunsági krónika. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Bp.,1941, Turul. Kiadói egészvászon kötésben
1 000 HUF
2245484
17592
379
Béres Klára: Szirtfoknak lenni (Béres József életútja) . Dedikálr! Bp., 1999. Béres Rt. Kiadói papírkötésben
1 400 HUF
2245446
17593
379
Dalmi Sándor: Pokol és mennyország között. Dedikálva Harrach Péter frakcióvezetőnek. Debrecen, 2012. Szerzői. Kiadói papírkötésben.
2 400 HUF
2243135
17594
379
Tersánszky J. Jenő: Vadregény. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, szerző által dedikált.
2 400 HUF
2244213
17595
379
Homoródy József: Álmoskönyv. A színek jelentése, hónapok jelentősége, tenyérjóslás. H.n., é.n., Havas Rezső kiadása. Sérült kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
2245293
17596
379
cca 1900 Magyar helyesírás. A legujabb magyar helyesírás szabályai. Közhasznu Könyvtár 32. sz. Bp., én., Pfeifer Manó, 31+1 p. Kiadói kopottas papírkötés.
1 000 HUF
2243787
17597
379
Szellem, erő, anyag. Médiumilag írta: Vay Ödön báróné. Bp., 1924., Szellemi Búvárok Pesti Egylete, (Általános Nyomda Rt.), 152 p.+XXXV t. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, pár foltos lappal. Vay Ödönné Wurmbrandt Adelma (1840-1925) médium, spiritiszta, a Magyar Teozófiai Társulat egyik alapítója és első elnöke.
2 400 HUF
2236804
17598
379
Richard Rohr: Az egyetemes Krisztus. Egy elfeledett valóság átalakító ereje. Ford.: Szigeti-Cseke Zsuzsa. Bp., 2019., Ursus Libris. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
2236724
17599
379
Max Knepper: Szodoma és Gomorha. A meztelen Hollywood. Ford.: Gerenday János. Bratislava-Pozsony, 1937., Eugen Prager Könyvkiadó, 170 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval.
2 000 HUF
2238561
17600
379
Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben.Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
1 200 HUF
2213057
17601
379
Komját Aladár: Két világ mesgyéjén. Válogatott versek. H.n., 1962, Magyar Helikon. Számozott példány (1500/124), ebből 450 bőrkötésben. Kiadói bőrkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2241919
17602
379
Hetényi Varga Károly: Akiket üldöztek az igazságért. Bp., é.n., Ecclesia. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban. + 1986 2 db levél Endrédy Zoltán Sándor plébános úrnak címezve
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house