Books: Architecture, Art Number of items: 186
2100244
17027
379
Books: Architecture, Art
E.H. Gombrich: A művészet története. Bp., Gondolat, 1978. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
2100203
17028
379
Books: Architecture, Art
Marianna H. Takács: Bartolomé Esteban Murillo. Bp., Corvina, 1978. Kiadói kartonált papírkötés. Német nyelven.
1 000 HUF
2100188
17029
379
Books: Architecture, Art
Végh János - XVI. századi német táblaképek. Bp., Corvina, 1972. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
2009113
17030
379
Books: Architecture, Art
1 200 HUF
2027425
17031
379
Books: Architecture, Art
1 000 HUF
2027427
17032
379
Books: Architecture, Art
1 000 HUF
2201870
17033
379
Books: Architecture, Art
Csemegi József: A budavári főtemplom. Középkori építéstörténete. Fekete-fehér fotókkal. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap. Félvászon-kötésben, a borítón sérülések, ceruzafirkákkal.
1 000 HUF
2202614
17034
379
Books: Architecture, Art
Mihail V. Alpatov: A Drezdai Képtár. Régi mesterek. Bp., 1976, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
1 000 HUF
2202601
17035
379
Books: Architecture, Art
Vinzenz Oberhammer: A Bécsi Képtár I-II. Bp., 1969, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. Borítókon sérülések.
2201764
17038
379
400
Books: Architecture, Art
Múzeumok Pest megyében. Főszerk.: Soós Sándor. Pest Megyei Múzeumi füzetek c. sorozat 3. része. Szentendre, 1996, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötésben. Az első oldalak kihullottak.
2201438
17039
379
Books: Architecture, Art
Farkas György: A Hamvay-kúriától a helytörténeti gyűjteményig. (1662-1982). Gödöllői Múzeumi Füzetek I. Gödöllő, 1994, Városi Múzeum. Tűzött papírkötésben.
1 000 HUF
2196755
17040
379
Books: Architecture, Art
Victor Vasarely: Színes Város. Bp., 1983., Gondolat, papírkötésben
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house