Jewellery

Number of items: 164

Ezüst(Ag) leveles bross, jelzett, javított, 4,5×3 cm, bruttó: 4,7 g
19144.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) delfines gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 4,5 g
19145.

1 000 HUF

Ezüst(Ag) fekete-fehér kövekkel díszített "memory" gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,92 g
19146.

1 200 HUF
3,90

Ezüst(Ag) fülbevalópár, 2db, egyik zománcozott kacsa mintás, a másik béke kézjeles, jelzett, h: 1 cm, 1,5 cm bruttó: 1,67 g
19147.

1 000 HUF

Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 42,5 cm, nettó: 9,41 g
19148.

2 000 HUF
18

Ezüst(Ag) gravírozható, pálcikás karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 2,27 g
19149.

1 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc ezüstbe foglalt ásvánnyal br: 7,1 g
19150.

3 000 HUF
9,74

Arany (Au) 14 K Palada Remontoir 10 rubis női zsebóra, dupla aranytokos, virágot mintázó díszítéssel, benne kőberakással a zsebóra elülső tok fedelén, jelzett, törött üveglappal, működik, bruttó: 17, 2 gr, d: 2,5 cm
19151.

44 000 HUF
119,24
142,86

Ezüst (Ag) gyűrű borostyánnal 3,93 g
19152.

1 000 HUF
16

Ezüst(Ag) Első Magyar Óragyár zsebóra, jelzett, kissé sérült számlappal, működik d: 4,5 cm, bruttó: 119 g
19153.

28 000 HUF
75,88
90,91

Ezüst(Ag) oroszlános medál, jelzett, d: 2 cm, nettó: 1,4 g
19154.

1 000 HUF

Ezüst(Ag) vietnami karkötő, jelzett, h: 19 cm nettó: 29,22 g
19155.

6 000 HUF
19,48
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF