Jewellery
Number of items: 228
2223121
19180
377
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) "végtelen" szemes karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 10 g
3 400 HUF
2223124
19181
377
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán tulipános karkötő, zománcozott díszítéssel, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 9,1 g
3 200 HUF
2223446
19182
377
Jewellery
Ezüst(Ag) függő, gyönggyel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 2,5 g
2 800 HUF
2223450
19183
377
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár ónixszal és citrinnel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 6,3 g
8 000 HUF
2223454
19184
377
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) majmos medál, gyönggyel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,8 g
3 800 HUF
2223039
19185
377
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 5,7 g
2 000 HUF
2223045
19186
377
Jewellery
Ezüst(Ag) bordázott fantázia karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 6,6 g
2 400 HUF
2223441
19187
377
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) Dávid-csillagos karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó:1,3 g
2 800 HUF
2223149
19188
377
Jewellery
Ezüst(Ag) köves-zománcos fantázia karkötő, jelzett, h: 16-19 cm, bruttó: 7,7 g
2 800 HUF
2223147
19189
377
Jewellery
Ezüst(Ag) golyós karkötő, jelzett, h: 17-20 cm, nettó: 5,3 g
1 800 HUF
2217682
19190
377
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, ásvány gyöngyökkel, jelzett, h: 16 cm, bruttó: 4,88 g
4 800 HUF
2217696
19191
377
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, állítható h: max. 20 cm, nettó: 2,52 g
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m