https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 59
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2195799
17211
377
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Égési sérülések (Tanulmánygyűjtemény). Szerk.: dr. János György, dr. Novák János. Második kiadás. Bp., 1967, Egészségügyi Minisztérium. Kiadói kartonált papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2195053
17212
377
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
dr. Kelen Béla: A röntgenológia alapvonalai. Orvostanhallgatók, gyakorló orvosok és röntgenszakorvosok részére. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Bp., 1938, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2048670
17213
377
0
3600
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Hankó Béla. A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése. Bp. (1927) Athenaeum. 186 l. 1 sztl. 1 t. (fotó) Nagyon gazdag szövegközti ábrákkal, fotókkal. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egy apró sérüléstől eltekintve szép állapotban
Starting price:
3 600 HUF
1793071
17214
377
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
1-től 100.000-ig terjedő számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2010027
17215
377
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, javítással.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1996328
17216
377
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés.
The item is not available
1903837
17217
377
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Vlagyimir Vasziljevics Kovanov: Egy orvos visszaemlékezései. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
1884210
17218
377
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Mutató az Ethographia a Magyar Néprajzi Társaság folyóirata 1940-1969. (LI-LXXX.) évfolyamához. Összeáll.: Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
The item is not available
973936
17219
377
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Klemp Gusztáv: Ipari Chemia. Építő munkavezetők könyvtára. XXI-XXII. Bp., 1909, Nagel. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseletes állapotban. Benda Jenő: Ábrázoló geometria. Építő munkavezetők könyvtára.XXIII-XXV. Bp., 1910, Nagel. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseletes állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
2034442
17220
377
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. Aczél Károly: Rögtöni segély baleseteknél. Építő Munkavezetők Könyvtára. VI. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács mesterek ipartestülete. Bp.,1907, Ifj. Nágel Ottó, (Stephaneum-ny.), 60 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2203505
17221
377
0
1800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. Peja Győző: Észak-Magyarország. Válogatott geomorfológiai tanulmányok. Miskolc-Nyíregyháza, 2000, Diósgyőri Gimnázium-Nyíregyházi Főiskola Földrajzi Tanszéke. Kiadói papírkötésben, nagyon jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2201817
17222
377
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Gabi Guzek-Elisabeth Lange: Gombák a testünkben. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben. A kötés szétvált.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment